Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék megváltozni?

Hogyan tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy eléggé fiús vagyok lány létemre. A ruhatáram csak sima egyszerű, mintás pólókból áll ami nem lányos. Na meg persze farmernadrág és tornacipő. A barátnőim szerint nincs esély arra hogy tetszek annak a fiúnak aki nekem tetszik. Miben kéne megváltozzak? ( a viselkedésem is elég fiús)

2015. ápr. 15. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megváltoznod. Ez vagy te, ez az egyéniséged. Aki szeret, téged fog szeretni, akinek meg nem te jössz be, azért nem érdemes megjátszanod magad, és olyannak lenni, ami nem te vagy.
2015. ápr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első jól mondja. Ha így érzed jól magad és így vagy önmagad, akkor nem kell megváltoznod. Akinek tetszeni fogsz, annak így fogsz tetszeni.

Hiába vennél fel szoknyát, csini blúzzal meg szép cipővel, ha bazári majomnak éreznéd magad benne.

Kipróbálhatod persze, de ha nem érzed magad jól bennük, akkor fölösleges erőltetni.

2015. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sose akarj más miatt másnak látszani. Akkor változtass a stílusodon, ha tényleg szeretnél. A fiús stílus nem zárja ki, hogy külsőre csinos legyél. Én is fiús vagyok, de mégis nőiesen öltözködöm. A farmerral nincs baj, de a tornacipő helyett hordj balerinát, vagy bármi olyan csinosabb cipőt, ami tetszik. Ha neked csak a tornacipő tetszik, akkor visszajutottunk oda, hogy más miatt ne akarj változtatni mert nem fogod magad jól érezni.

A felsőidet is cserélheted csinosabb, testhezálló darabokra, ha elégedett vagy a testeddel. A barátnőidet pedig én nem nevezném barátnőidnek a helyedben.

2015. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Nem írtad el véletlenül a "barátnőket"?

Csak mert tudtommal nem ilyen 1 igazi barátnő.:P

Légy önmagad, hiszen attól leszel egyedi!

Aki igazán szeretni fog, az majd úgy szeret ahogy vagy, változás nélkül! :)

Inkább tanuld meg elfogadni magad olyannak, amilyen vagy! :)

2015. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen. A barátnőim még elég gyerekesek..
2015. ápr. 15. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!