Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyenkor vennétek még téli...

Ilyenkor vennétek még téli ruhákat vagy inkább már átmenetit?

Figyelt kérdés
Téli kabátra, csizmára gondolok
2018. jan. 30. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha belegondolsz elvileg lesz még tél ebben az életben, attól függetlenül is hogy ennek vége szakad hamarosan. Meg ha szükséged van rá, akkor pláne megéri, és most le is vannak akciózva sok helyen.
2018. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szukseges, akkor nem vennek. Ha szukseges, akkor vennek. De ha mondjuk nem szukseges, es valahol meglatok valami teli cuccot hihetetlen jo akcioban, akkor megvennem, max elrakom kovetkezo telig.
2018. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
78%
Én általában ilyenkor szoktam, megveszem negyedannyiért mint amennyi ősszel volt és szépen elteszem jövő télre. Persze ha szükséges, mondjuk látom hogy a mostani csizmám épp kihúzta a telet és jövőre úgyis vennem kell.
2018. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előfordul, olyan dolgokat szoktam ilyenkor megvenni, amik pár hónapja már tetszettek, de drágállottam.
2018. jan. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!