Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiú ilyen cipőben?

Fiú ilyen cipőben?

Figyelt kérdés

Na szóval! Nagyon nem akarok belemenni, hogy miért is mert az hosszú. A lényeg: lesz egy ilyen jelmezes dolog és kéne valamilyen fekete cipő, amit akár utánna is egyszer-egyszer fel tudok venni. Ezt úgy értem hogy ha el kellene mennem valahova akkor azt fel is tudjam venni, hiszen ha már fizetemm érte akkor ne csak egyszer vegyem fel. Ezt néztem:


[link]


Viszont láttam egy ilyet is amit persze csak úgy nem vennék fel, csak erre az alkalomra. Belül azok a pöttyök úgyse látszanak:


[link]


Szerintetek az utóbbit csak erre az alkalomra fel vehetném mint férfi? És az elsőt meg csak úgy az utcára is? Vagy ha valami mást ha tudnátok nekem mondani, mert sajnos a férfi kategóriába nem találtam ilyeneket. Az fontos szempont volt nálam, hogy bőr legyen és fekete.



2018. febr. 4. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Első
2018. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amúgy:

[link]

Férfi cipő

Ma megrendeled, 3 nap alatt meg is kapod

2018. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az elsőn is látszik, hogy női cipő.

Utcára nem venném fel a helyedben..

Vegyél a kínaiban, 2-3 ezerért már kapsz ilyet, aztán max eladod a neten.

2018. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olyan mint az első tuti van férfi verzióban kb bárhol. Mondjuk 1 alkalomra nem értem minek bőr.
2018. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
első jó. a masodikban van egyatalan méret, vagy nem tudom hanyas a labad. de az gaz, női cipö.
2018. febr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem az utolsóval sincs semmi bajom, hiszen van olyan osztálytársam (több is) aki egyes ruhákhoz is szokott ilyet felvenni. A kérdést is csak azért tezsem fel mert akiktől meg is kérdeztem szoktak más női ruhákat is hordani ezért lehet hogy csak egyszerre egy igent rávágtak mert ők hordanábak/hordanak is ilyet.
2018. febr. 5. 20:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Te meleg vagy? Nekem ebből az jön le. Egy épeszű férfi nem fog női cipőt hordani utcára.

Persze ha az vagy nincs semmi baj, nem azért írom.

Ha nem vagy az akkor furcsán néznének rád az emberek az biztos de te tudod.

Olyan mint az első cipő van férfiben is millió fajta.

2018. febr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én mindkettőben kinéznélek főleg videken :D


Vegyél olcsón Kínaiban aztán fel vagy harmadáron passzold le neten

2018. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es!

Ennél a kérdésnél hol voltál??


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Egy épp eszű lány meg miért akarna férfi ruhát hordani , feltéve ha ő sem meleg?


Kérdező! Nyugodtan vedd fel, az első simán férfi fazon, vagy leírom a varázsszót amit a lányok használnak akkor mikor férfi ruhát szeretnének nőként viselni,tehát UNISZEX, a másik meg pont jó polgár pukkasztásra! :)

2018. febr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!