Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok Nagyon magassarku...

Lányok Nagyon magassarku cipőben vagy csizmában nem szokott nagyon fájni a lábatok? Vagy fáj de elviselitek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert nem veszek fol ilyet. :)
2017. nov. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Erre én is kíváncsi lennék.

Néha látok olyat,aki úgy megy benne,mintha sportcipő lenne a lábán.

Én bármit veszek fel elég hamar le is veszem.Egyszrűen borzalom.pedig vettem már drágább,minőségi cipőt is,de egy félóra állás,gyaloglás után ugyanolyan.Biztos van láb és láb közt is különbség.És elég magas a fájdalomküszöb nálam Szóval passz!

2017. nov. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én naponta kb. 1 órát sétálok mindennap a 7 centis vastag, tömör sarkaimban és csak akkor fáj, amikor nap végén leveszem, mert ugye megszokta a lábboltozat a "pipiskedő" pozíciót.
2017. nov. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
A magassarkú cipők nagyon károsak, vagy maga a lábfej, vagy a térdek, vagy a hát, vagy mindegyik tönkre megy előbb-utóbb, ha valaki sokat hord ilyet.
2017. nov. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyukam a '80-as evekben csak tusarkuban tudott jarni. Meg az otthoni papucsa is magassarku volt. Mikor terhes volt, mindenki piszkalta, h ne hordjon terhesen tusarkut. Engedett a nyomasnak, el is esett a lapossarkuban, annyira elszokott tole. Mostanra a labfeje elegge tonkrement, butyke van, tyukszeme es csak nagyon szeles orru cipoket tud hordani. Vannak hosszu tavu kovetkezmenyei annak, ha valaki jarasra alkalmatlan kinzoeszkozt hord cipo helyett, meg akkor is, ha mar hozzaszokott.
2017. nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokáig nem hordok, akkor fáj.

Ha gyakrabban van rajtam, akkor nem.

Hozzá lehet szokni.

Meg persze attól is függ, hogy mennyit kell mászkálni.

Buliba, egy-egy rendezvényre, programra simán felveszem.

Vagy konferenciára, munkába, ahol csak egy zárt térben van egész nap az ember.

De utcán sokat mászkálni, bejárni gyalog a fél várost, nem bírnám.

2017. nov. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
Nem hordok, mert fáj (és általában rondák is).
2017. nov. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ, hogy mennyire kényelmes vagy kényelmetlen egy magassarkú ( a talp lejtési szöge, anyag, mennyire fogja a bokád stb), szóval van amiben fáj, van amiben nem. Olyat alapból nem veszek ami már a cipőboltban való járkálásnál is kényelmetlen. Az elől is megemeltek általában kényelmesebbek.
2017. nov. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:01 Anyósom dettó. Tönkrement a lába, csípője, az orvos már kb. lecseszte, mert nem hajlandó kisebb sarkúban járni.

De ennek ellenére próbál nyomasztani, hogy hordjak többet magassarkút, mert az nőies.

Én amúgy Tamaris márkájú, enyhén platformos magassarkút hordok, ha olyanom van, abban normálisan lehet menni, teszek bele gélpárnácskát is.

Viszont attól tényleg agyf..szt kapok, amikor sokan ezen mérik a nőiességet, én pl. műhelyben dolgozom, ahová egy órát kell tömegközlekedni sok cuccal, plusz vegyszerekkel is dolgozunk. Kis gyakornoklány is magassarkúzott, mert ő ettől nő, három napig bírta...

2017. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni kenyelmeset is. Nekem is van olyan magassarku csizmam, hogy kenyelmesebb a lapostalpunal. Orakig tudok benne allni, menni. Lapostalpuban (sportcipo pl) meg 20 perc allastol minden bajom van. Ja, sot abban a magassarkuban imadok (most figyelj!) Guggolni! Annyira kenyelmes benne! Lapostalpuban nem tudok, mert nem talalom az egyensulyom, de abban tok jo. Jo nyilvan nem allok neki az utcan guggolni, meg ne ugy kepzeld el, mint amikor valaki a bokorban pisil :D hanem pl fal mellett folyoson, hogy ha sokat kell varni es nincs ulohely
2017. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!