Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minden bakancsos rockernek...

Minden bakancsos rockernek büdös a lába?

Figyelt kérdés
tényleg érdekel
2010. jún. 7. 02:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez jó :D
2010. jún. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Vadmeggy ***** válasza:
53%
Igen, hidd el:)
2010. jún. 7. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem!!!Meg amúgy is egy igazi bőr bakancsba fele annyira se izzad bele a lábad mint mondjuk egy szar kínai cipőbe.Meg hát nem minden rocker igénytelen...
2010. jún. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nem..nekem sem..

amúgy tudod kinek büdös igazán?Akik műanyag kínai cipőt hordanak.A bőr természetes anyag.beleizzadni talán akkor tud,ha nem mossa meg valaki a lábát és nyáron hordja.Ez a kettő együttesen okozhatja a büdöset,de ez nem attól függ,hogy bakancsot hordassz,vagy sem,hanem,hogy megmosod a lábadat,vagy sem! :D És a cipőd anyagától,valamint a zoknitól,hogy mennyi műszál van benne!Amúgy nem minden bakancsos rocker,és nem minden rocker bakancsos.. :D Ezt már elég sokan tudják,mostmár te is tudhatnád..

2010. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

09:52-es tulajdonképp tökéletesen összefoglalta! :)

Nekem speciel sose büdösödött be a lábam a bakancsba, de hozzáteszem, hogy az alapvető higiéniai szabályokat be is tartottam.

Ha valaki nem mosakszik, nem vált zoknit stb, annak előbb-utóbb akármilyen cipőben büdös lesz a lába.

2010. jún. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Vadmeggy ***** válasza:
15%
De minden rocker igénytelen valamilyen szinten:) ezt hidd el nekem. Mert a rocker élettel együtt jön az igénytelenség. Bebaszás, sárban fetrengés, félmeztelenül izzadva pogózunk a tömegben, nem mosunk hajat egy hónapig, 30 fokban is bakancsban sétál. Na mi ez ha nem igénytelenség?
2010. jún. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én ismerek rockert,aki tisztaságmániás,és antialkoholista.Még csak nem is dohányzik,na akkor ez hogy is van?Szerintem ,mintmár ezerszer is elmondtam,ez nem stílusfüggő,hanem EMBERFÜGGŐ!
2010. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Barátom rocker és szokott bakancsot hordani TÉLEN. És nem volt még sose büdös a lába. Szerintem ha nem kánikulában hordja az ember, és fürdik is rendesen, akkor nem büdös.

Attól függetlenül, hogy rovker vagy nem. Ez nem ezen múlik.

15/L

2010. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
hosszú évekig büdös volt a lábam,csak akkor múlt el mikor elkezdtem bőrbakancsot hordani:D
2010. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
09:52-es, én konkrétan azokra a rockerekre gondoltam, akik bakancsot hordanak. Én már tudok olvasni, most már Te is tudhatnál:)
2010. jún. 7. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!