Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért "ribis" szoknyát hordani?

Miért "ribis" szoknyát hordani?

Figyelt kérdés
Szeretem a ruhákat, szoknyákat és az utóbbi időben többször is volt rajtam a hétköznapokon. Legutóbb például egy teljesen egyszerű, szürke alapon "hímzés mintás", hosszúujjú, kb.combközépig érő ruha volt rajtam egy szürke harisnyával és fekete csizmával. Nem volt kint semmim, nem volt dekoltált sem stb., a sminkem, hajam, körmöm, mindenem a szokásos volt. Ennek ellenére volt, aki mikor meglátott rögtön az volt a reakció, hogy "milyen kis ku&@#vás vagyok", de többen is tettek hasonló megjegyzéseket, amit igazából nem tudok hová tenni...Gondolkodtam, hogy lehet, hogy ez valahol azt jelenti, hogy csinos voltam vagy szimplán meglepődtek, mert gyakrabban hordok nadrágot vagy nem tudom (az biztos, hogy nem bántani akartak, mert jóban vagyunk stb., tehát nem ilyesmiről van szó)...
2018. febr. 5. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a szoknya, csizma kombó miatt van. Ha magasszárú csizma van rajtad, akkor rövidebbnek tűnik kicsit a szoknya. Meg a paliknak bejön, ha így kint van valakinek a combja. De szerintem nem ribis. Amíg nincs kint belőle valakinek a segge hordja. Amúgy szerintem jól nézhetett ki egyben ez a szett.
2018. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg az évszak/időjárás miatt. Télen nem feltétlenül hord egy nő vagy egy lány szoknyát, még harisnyával sem. Persze, ha az adott térségben, ahol élsz inkább tavaszias vagy őszies időjárás volt az említett napokon, akkor a megjegyzések alaptalanok voltak. Valamint a te hő- vagy hideg érzékenységed egy ilyen esetben (mármint télen, minuszokban, vagy a döntő többség szerinti hideg hőmérséklet) nem mérvadó.
2018. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
azért szóltak be mert 14 évesek. nem ribis szoknyát hordani
2018. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
89%
Mert idióták. Akkor ribis egy szoknya ha kb. kilóg belőle a feneked vagy nagyon átlátszó. Gondolom a te esetedben egyik sem állt fent, megoldás így az hogy szépen elengeded a füled mellett a megjegyzéseket.
2018. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
2# télen-nyáron szoknyákat és ruhákat hordok kb 17 éves korom óta. soha senki nem szólt be még hasonlót se, pedig egyik szoknyám vagy ruhám se ér le a térdemig
2018. febr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Ne aggódj nem az. Aki ilyeneket szól be ilyen öltözetre azoknak valami nincs rendben a fejével.
2018. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!