Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Milyen zokni van most...

Fiúk! Milyen zokni van most rajtatok, illetve milyeneket hordtok?

Figyelt kérdés

2018. febr. 7. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fekete. Félcipőhöz általában rövidet, bakancshoz/csizmához hosszú szárút, ha hideg van akkor jó vastagat, hogy ne fázzon a lábam. Edzésre sportzoknit ha éppen van, ha nem akkor rövidet és vékonyat.
2018. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minél mintásabb és színesebb, annál jobb. :D Csíkos, kockás, pöttyös, rózsaszín, kék, piros, lila stb.

Most ilyen:

[link]

2018. febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most konkretan ilyen: [link]

Egyebkent en alapjaraton elvagyok a sima feketevel vagy sotetkekkel, annyi szin legyen esetleg benne, hogy legyen mi alapjan parositani.:)

2018. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Egyszerű feketét, mindig! Szerintem ez a legjobb és a legegyszerűbb, de van, aki szereti a mintásat is.
2018. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam nagy dolgot keríteni neki, sokszor senki se látja. Alapvetően sötét: fekete, szürke, sötétkék. Szerintem már fehér zoknim sincs. Mintásakat nem kedvelem, így nincs. Fő szempont, ha le kell venni: ne legyen lyukas!

Én évszaktól függetlenül rövidszárú, boka, titokzoknit hordok... de nem vagyok egy fázós típus lábról. Bakancsom sincs, de nagy utakat nem is teszek meg gyalog, illetve nem is annyira kedvelem. Hosszúból max ha van vagy 2 db, amit nem szoktam hordani, max kivételes alkalomkor, ha muszáj öltönyt, nyakkendőt, fekete cipőt, nadrágot magamra erőszakolnom, az utóbbi pedig hajlamos felcsúszásra ülésnél, ami megítélés kérdése, hogy hogy néz ki, de határozottan azt javasolják, hogy hosszú fekete zokni legyen rajtunk; megfogadtam :)

Ha túrázni mennék a hidegben, akkor nyilván egy jó bakancs, több hosszú szárú zokni vagy beszereznék egy vastagabbat, de az talán akad is valahol 1.


Jelenleg pedig semmi sincs rajtam. De ha annyira izgat a dolog, akkor 80%, hogy egy fekete bokazokniban virítok általában.

2018. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fekete van rajtam, es feketet vagy feheret hordok, egyszeru bokazoknikat.
2018. febr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most egy fehér Nike Zokni, egyébként minden féle van

18/F

2018. febr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Rövid fehér Puma zokni

Imádom a fehér zoknikat nagyon jól néz ki más srácok lábán is

2019. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!