Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Arulom a hasznalt ruhaimat,...

Arulom a hasznalt ruhaimat, ramirt egy lany. Csak nekem gyanus?

Figyelt kérdés

Ma divatu cuccaimat arulom egy facebookos csoporban, ram irt egy lany, hogy kinezett egy- ket ruhat, szeretne mindenkepp, de postaznom kellene , mert messze lakik. Nem szeretek postazni, de mondam, hogy ok. Azota allandoan irogat, hogy el ne adjam, kifizeti a pk-t, akkor is ha sokba kerul, meg ugye felre tettem neki? A heten negyedjere ir ram ezekkel a szovegekkel..

Csak nekem gyanus? Olyan ruhakat arulok nem 200 Ft-ert, amiket siman meg tudna venni most is akciosan akarmelyik bevasarlo kozpontban. Nekem ez mar tul ramenos, azon vagyok, hogy hagyom a fenebe es eladom masnak, mert lenne rajuk vevo.



2018. febr. 8. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

El akarod adni és meglepődsz ha valakinek nagyon kell?

Ha van rá vevő akkor írd meg neki hogy nem akarod postázni és ennyi.

2018. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a probléma? Kérj előre utalást és csá.
2018. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%

Lehet hogy olyan helyen lakik, ahol nincs bevásárlóközpont. Amúgy meg kérj előre utalást és ha megjött a lóvé, feladod. Én mindig így adtam el a cuccokat és így is vásárolok.


Mondd a csajnak hogy van rá más érdeklődő is, szóval ha x-edikéig nem jön a pénz akkor megkapja más.

2018. febr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
te még ahhoz is életképtelen vagy hogy facen eladj pár göncöt
2018. febr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!