Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is vany így ezzel hogy...

Más is vany így ezzel hogy nem hord titokzoknit? (többi lent)

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy nekem nincsenek se titokzokniaim se bokazokniaim csak egyszerű hosszú zokniaim mert azokat szererem..és nyàron is azokat hordom ha rövidnadràg van rajtam..sokan mondják hogy hülyén néz ki de én akkor is szeretem..màs is van így ezzel? 15/F

2018. febr. 11. 08:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Én személy szerint jobban szeretem a titokzoknikat még télen is. Szerintem sokkal jobban néz ki egy rövidnadrághoz ez a féle zokni mint a hosszú szárú.
2018. febr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is jobban néz ki nyáron a titokzokni, de valami miatt nem tudom őket hordani, mert mindig le csúsznak előre a cipőben és kényelmetlen.
2018. febr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Régebben nekem is csak száras zoknijaim voltak aztán áttértem a bokazoknikra, baromi gyorsan rá lehet szokni és utána már a száras a furcsa. Csak 15 vagy ne most legyél begyepesedve arra ráérsz 80 évesen
2018. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :D
2018. febr. 11. 12:24
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Én hosszút hordok hideg ellen, mert a rövidnek nincs értelme. Nyáron persze titok zoknit.

A hosszú hülyén néz ki utcára, rövidnadrághoz.

2018. febr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Bokazokni télen-nyáron. A nagyon hosszú, de főleg a titokzokni vékonyítja az alsó lábszárat, ami hülyén néz ki egy férfinak.
2018. febr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Normális zoknit hordok télen nyáron, nagy divat lett ez is mint sok minden más!
2018. febr. 14. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Én is "normális" zoknit hordok, szerinted ez a titokzokni dolog egy hülyeség.
2018. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
Nekem van, nyáron hordom rövid tornacsukával meg sliponnal. De én szeretem a zoknikat és sokféle van, amikor nincs dögmeleg akkor hosszúnadrághoz sima normális zoknit hordok, télen meg vastagokat.
2018. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem csak, hogy hosszú, de még színes és mintás is. Pont leszarom azt, hogy ki mit gondol. :D
2018. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!