Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok varrott betűs...

Hol találok varrott betűs pólókat?

Figyelt kérdés

Devergo-ban 93-as témájú pólók voltak (még évekkel ezelőtt), amikbe beleszerelmesedtem.


Az tetszett benne hogy olyan művészi volt. A szöveg nem nyomtatva volt rajta, hanem anyagból kivágott betűket varrtak rá. Ezt fűszerezte hogy a varrások vonalai is helyenként mintát rajzoltak ki, egyes betűket hímeztek is, néhánynak szakadtas jellege volt rojtos széllekkel kilógó cérnaszálakkal, és mellé még két-három féle anyagból állt a ruha ujjban és gallérban eltérő színekben.


A széria kifutott és azóta SEHOL még csak hasonlót SE találok.


Tudnátok üzletet ajánlani, ahol vannak ilyen művészi részletességű minőségi pólók, amin nem nyomtatva van a minta, hanem rávarrva? Vagy tudjátok ennek a stílusnak a nevét? Google-ön mire érdemes rákeresni?


Tennék ki képet, de eddig egyet sem sikerült találnom... remélem a leírásom alapján érthető mit szeretnék.



2018. febr. 11. 20:13
 1/5 anonim válasza:
Pont ma láttam nőit a H&M-ben. Fehér alapon kél hímzés volt rajta, valami idézetsezerűség.
2018. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg esetleg a Reserved-ben találok
2018. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem találsz mashol, csinálj magadnak
2018. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Reménykedtem benne, hogy ennek a stílusnak van valami angol vagy magyar neve, amire rákeresve könnyen találni ilyesmiket. Vagy valami bolt ahol kimondottan ilyeneket lehet találni.


Sikerült vadásznom egy két képet mire is gondolok kb:

[link]

Ez egy pulcsi de ha kinagyítod a varrás stílus kb ezen is látszik:

[link]


Tényleg ennyire nehéz ilyesmit találni?

2018. febr. 17. 00:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Reservedben van mostanában ilyesmi.
2020. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!