Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki nézi a tv2 piramisban...

Aki nézi a tv2 piramisban szereplő Alexa leggins outfitje nem közönséges?

Figyelt kérdés
Olyan, mint ha egy harisnya nadrágban lenne, semmi nem takarja a leggingsét. Nincs se díszzseb semmi ami nadrágra hasonlítana, így kiállni nyilvánosság elé, szerintem túl kihívó.

2018. febr. 16. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pasiként,bejön!

De inkább úgy néz ki,mintha egy fényes szűk nadrág.

2018. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szűk nadrág? Lol, a nadrág még ha szűk is van zseb és gomb stb rajta. Ez harisnyára hasonlít.
2018. febr. 16. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nadrágnak tűnik. Az anyaga sem harisnyás. Inkább olyan bőrszerű.
2018. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn megnézem az ismétlést.Régi öreg tv-n néztem és ezen nem lehetett annyira látni.De még mindig nadrágnak néztem,a szárát nem is láttam :).De szerintem nem olyan mint a harisnya.Zseb és gomb nélküli nadrág :)
2018. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Na, meglestem TV2 honlapján miről is van szó. Szerintem nagyon attraktív megjelenést kölcsönöz az ilyesféle bőrhatású leggings.

Szerintem nem közönséges. És ha kihívó akkor mi van?:D

2018. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ívy1 ***** válasza:
100%
Az egy fényes leggings volt,nem kihívó de mégis nőcis hatása volt az öltözékének.
2018. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Önmagában nem az a furcsa, hogy felvett egy fényes leggingst, hanem olyant vett és úgy, hogy már-már vágykeltő. Vannak ilyen bőrhatású passzos nadrágok, amik próbálnak hasonlítani egy nadrághoz, de ez, ilyen cicanadrág, amikor megláttam és néztem, olyan volt, mint ha harisnyába lenne. Elhiszem, hogy a pasiknak jó, én is az vagyok, de szerintem nem azért néz bárki ilyen műsort, hogy magához nyúljon esetleg...

Szóval ha esetleg hosszabb felsővel lett volna, nem rimánkodnék. Eléggé tisztába vagyok a leggingsekkel kapcsolatban, nem nadrág, többször leírták, ha vki mégis felveszi, alap, hogy ne magában hordja.

Magában pl sportolásra oké, pl:

https://www.youtube.com/watch?v=HiJ3K2ENvME&list=LLZLlmWcfuy..

2018. febr. 17. 19:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik,a páromnak is van szeretem ha felveszi.Nyilván az Alexa nem azért vette fel mert azt szerette volna hogy valaki tőle izguljon fel,hanem neki ez tetszik,és ebben érzi jól magát.
2018. febr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!