Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet egy nagyon bő szárú...

Lehet egy nagyon bő szárú nadrágból csőnadrágot, feszülős nadrágot készíteni?

Figyelt kérdés

Kaptam egy tök jó terepmintás nadrágot, ami derékban pont tökéletes, tehát, ha egy számmal kisebb lenne már nem is lenne jó, viszont a szárai nagyon nagyon bőek. Esetleg lehet ebből cső-, feszülős nadrágot készíteni? Vagy bízzam inkább varrónőre?


Majdnem ilyen

[link]


Esetleg, ha szükséges lenne magáról a nadrágról is tudok képet csatolni


2018. febr. 16. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Személyesen még nem csináltam ilyet, de interneten vannak képes leírások hozzá. Nagyjából annyi a lényegük, hogy "kiméred" milyen szűk legyen (magadon gombostűkkel vagy egy másik nadrágodhoz mérve) ott levágod a fölösleget és összevarrod. De azért nézz méh utána szerintem, ne egyből vágj bele. Remélem jól sikerül majd!
2018. febr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

A helyzet az, hogy fölösleges macera...

Egy varrónő kb 2 nadrág áráért csinálná meg, mert rohadt nagy melő, gyakorlatilag egyszerűbb egy újat varrni..

Magadnak otthon meg kizárt, hogy működjön, bármennyire is egyszerűnek tűnik....

2018. febr. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csípőben nem bő, akkor a szárát lehet szűkíteni. De ha csípőben is bő, akkor át kell szabni és újra varrni az egész nadrágot.
2018. febr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BulmaSwan ***** válasza:
Lelehet szűkíteni, de ha nem rugalmas az anyag akkor teljesen feszülősre nem. Inkább bízd varrónőre.
2018. febr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ívy1 ***** válasza:
Egyszerűbb lenne, egy terepmintás leggingset venned.
2018. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!