Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó ez az összeállí...

Sm's girl kérdése:

Szerintetek jó ez az összeállítás érettségi szóbeli és írásbeli vizsgára?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit kellene fel venni, a matrózblúzomat nagyon gyúlölöm, nem bírnám ki benne a 3 órát 4 napon keresztül plusz szóbelin is így arra gondoltam, hogy fel veszek egy sima fehér blúzt egy fekete blézerrel és egy fekete nadrággal és egy magassarkúval vagy balerinával.

Ez jó lenne? Nem probléma hogy nem matrózblúzban leszek?



2018. febr. 17. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Emelt érettségin nem a saját tanáraid vizsgáztatnak, hanem tök idegenek, akiket ez nem fog érdekelni. A középszint a saját iskoládban a saját tanáraid előtt van, szerintem érettségi előtt már ők sem fognak csak ezért beszólni, vagy kiszúrni veled, de szerintem kérdezd meg, vagy nézd meg a házirendet, hogy nincs-e erre valami kikötés.
2018. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha az iskoládnak előírt egyenruhája van, akkor kötelező abban megjelenned. De esetleg bármelyik tanárodat is megkérdezheted erről, hátha nem olyan kötöttek az adott intézményben a szabályok.
2018. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ha egy fehér inged vagy blúzod lesz az is tökéletes
2018. febr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Matrózblúzt természetesen.


Ha az iskoládban kötelező az eseményeken, akkor az érettségin is abban kell lenned.


Nekünk is volt, aki nem matrózblúzban jött, azt nyomatékosan figyelmeztették, hogy másnap lesz szíves azt felvenni.

2018. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha a matrózblúzra ráveszem a blézert az még jó?
2018. febr. 18. 09:14
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Elvileg jó, ha ráveszel egy blézert. Azért nálunk legalábbis nem szóltak senkinek.
2018. febr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
17%
Írásbelire felesleges kiöltözni, a saját tanáraidnak úgyis TILOS ott tartózkodniuk, vadidegen felügyelő tanárok meg pont l.szarják, hogy mi van rajtad. Kockás ingben mentem, borostásan, nem függtek az eredményeim tőle. Szóbelire zakó, ing vasalt nadrág (még meg is borotválkoztam), de ezt is inkább a tanáraim tisztelete miatt csináltam. (Tényleg kedveltem az összeset).
2018. febr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Hetes, egy olyan iskolában ahol egyenruha van, KÖTELEZÖ azt felvenni, mert a tanárok ott vannak, hiszen más vizsgán (matekos anatómián pl.) benn lehet, csak a SAJÁT szaktárgyán nems ülhet ott.
2018. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Nekem pl. magyaron a matektanárom volt bent.:) Szerintem kibírható az a pár óra. A fekete nadrág viszont okés, én is abban mentem törire, mert hűvös volt. Arra viszont gondolj, hogy májusban elég melegek szoktak lenni, blézerben lehet meleged lesz, és a nadrág is átgondolandó ebben az esetben.:D
2018. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm mindenkinek.
2018. febr. 20. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!