Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Szerintetek hogy öltözzö...

Fiúk! Szerintetek hogy öltözzön egy lány?

Figyelt kérdés
Igazából arra irányul a kérdésem, hogy inkább a "basic" öltözködésű lányok jönnek be, vagy pedig a különlegesebb/egyedibb ruhákat viselők? Magamon úgy vettem észre, hogy az egyedibbek jobban tükröznek engem, jól is állnak, de kevésbé nézek ki bennük "jó nőnek" vagy ilyesmi. Mit gondoltok erről, hogy öltözzön egy lány? Esetleg egyéb stílusokról vélemény? 17L
2018. febr. 17. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi, lány vagyok.. Mégis mi a franc az a basic öltözködés!? Egyébként szerintem öltözz csinosan ami neked tetszik, jól áll és csini vagy :)
2018. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elegánsabb stílusú lányok tetszenek akik gyakrabban hordanak szoknyákat, egyenruhákat és azt vettem észre ma már ez is egyedinek számíthat. Neked milyen az egyedi stílusod?
2018. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem olyat vegyen fel amiben magabiztos, és jól érzi magát. Sokkal jobb azt látni egy lányon, hogy jól érti magát abban amit hord, mint azt látni, hogy milyen márkájú, stílusú ruhái vannak.
2018. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Basic alatt a divatos, "átlagos" öltözködést értettem.
2018. febr. 17. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy defektes vagyok a témában, de nekem nagyon bejön ha kapucnis pulóver van egy lányon például...

Bár van amelyik ing is tetszik.


De egyébként teljesen laikus vagyok a témában , mit "értesz" egyedi alatt? Mert így, hogy egyedi, elég tág fogalom. :D

Hogyha azokra "bulik#rva" öltözködésre gondolsz akkor isten ments. Viszont, ha például a Goth-os öltözködésre, akkor szerintem, minél fehérebb a bőröd annál jobb. Vagy...?

19/F

2018. febr. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!