Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elcserélném párduc mintás...

Elcserélném párduc mintás (fekete-barna-drapp) térd alá érő leggingsemet ugyanilyenre csak fehér-szürke-fekete színűre, valakit érdekelne?

Figyelt kérdés
miskolci vagyok.a mérete: s/m-es(elég pici)
2010. jún. 8. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Képet tudsz rakni?
2010. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem otthon vagyok,nincs itt a fényképezőm,de megpróbálom belinkelni,hogy milyen.
2010. jún. 8. 15:00
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


[link]



itt van 2 link,amennyire látszik a képen,ilyen a mintája.én 170cm vagyok,a térdem alá ér vagy 5cm-rel,mint írtam,nem hosszú szárú.

2010. jún. 8. 15:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
engem érdekelne,nem adod el?Miskolci vagyok!
2010. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szia!Közben mondtam egyik ismerősömnek is,hétvégén jón,megnézi,bár nem hiszem,hogy jó lesz rá.Ha továbbra is érdekel,akkor nézd ezt az oldalt és írni fogok itt,vagy privátot.1600ért adnám el,annyi volt az eredetei ára is.Teljesen új,egy próba erejéig volt rajtam.Érdekelne?
2010. jún. 9. 10:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Érdekelne még a nadrág?Hétfő délután meg tudom neked mondani,hogy meglesz-e még,de nagy valószínűséggel igen.Kérlek írd meg,hogy érdekel-e.
2010. jún. 12. 20:16
 7/7 A kérdező kommentje:
szia!Megvan még,ha érdekel akkor írj
2010. jún. 17. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!