Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női hosszított derekú, egyszín...

Női hosszított derekú, egyszínű rövid ujjú póló. De hol vegyek? (Link és bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hosszított derekú, rövid ujjú, egyszínű pólókat keresnék (ahogy a linken is látható), de egyszerűen képtelenség találni. Pár évvel ezelőtt a kínai üzletekben tudtam venni, de ott már nincs, csak a köldökig érő fajta. Nem gondolnak a magas lányokra :)

A HM-be is vettem sokat, de megvan az összes szín már belőle.

A kérdés: hol lehet venni? Akár magyarországi üzletben, akár esetleg külföldi weboldal (ali, wish, ebay stb), esetleg valamilyen webshop?

Ebayen egyébként ahogy a link is mutatja: akadnak ilyenek, de horribilis 7-8 ezer ft-os áron. (A kínaiba és a HM-be 2500 Ftból megúsztam..)

Sok helyen ezt már a "mini ruha" kategóriának veszik, lehet én rontom el a keresést a külföldi oldalakon?!

Esetleg aki jár/járt hasonló cipőben, honnan vásároltatok?


Link:

[link]



2018. febr. 23. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
H&M basic alapdarabok kozt van az tuti. Webshopban nezd meg.
2018. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, köszönöm! De ahogy írtam: Az összes H&M-es megvan már :)
2018. febr. 23. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
C&A-ban szoktam látni szintén a Basic darabok közt
2018. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg Tally Weijl, New Yorker? Neha szoktam latni. Azt hiszem mostanaban is lattam ameg New Yorkerben az 1290-esek kozott, szoval lehet, hogy minosegre nem a legjobb, de legalabb annyival olcsobb is.
2018. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én elég rövidnek találom a New-Yorkereset meg a C&A-sat is. Általában az a vége, hogy egy mosás után már tényleg kivan belőle egész derekam. Főleg télen zavaró ez.

De köszönöm a tippeket, meg fogom nézni azért, hátha! :)

2018. febr. 23. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Reservedben biztosan találsz ilyen alapdarabot jó áron, vagy F&F,esetleg Takko az olcsóbb kategóriából. Mohito üzletet is ajánlom, bár ez egy fokkal drágább, de leértékelésen nem vészes ez sem
2018. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Margaréta Ajándékműhely, a kismama póló (ne nevess) hosszított fazon nem ráncos oldalt! :) teljesen tökéletes, nem csavarodik, nem nyúlik össze vissza, minta nélkül is kérhető :)
2018. márc. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!