Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet xl-es térd vagy...

Hol lehet xl-es térd vagy térd fölé érő zoknit venni?

Figyelt kérdés

Nyilván vastagabb a lábam, vádlim, combom, mint egy vékony lánynak, de a hidegben nagyon jól jönne. A H&M vagy ilyesmi esélytelen, nem jönne rám, lecsúszna, nyomna. Bármi ötlet?

Semmi extra dizájn, lehetőleg vastag.


2018. febr. 23. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A H&M est próbáltad? Mert nekem van egy vastagabb lábú lány ismerősöm és neki az mégis beállt.
2018. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ott voltam ma és nekem nem úgy tűnt, hogy jó lenne rám. Megnéztem és tuti kicsi.
2018. febr. 23. 13:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezek elég nyúlós anyagúak pár helyen nincs is csak one size azaz egy méret. Ezért gondolom hogy rád is jó kellene legyen. Meg olyat is hallottam már hogy első 1 2 alkalommal talán még szorít kicsit de aztán jó lesz.
2018. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Általában 50es ruhákat hordok, a h&m ben kapható legnagyobb leggings is kicsi rám.
2018. febr. 23. 13:41
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem már egy térd fölé érő zokninak nem sok értelme van, akkor már inkább vegyél fel harisnyanadrágot, az védi az egész lábadat, nem beszélve hogy a derekadat is védi.

Szerintem hamarabb találsz harisnyát mint ilyen zoknit.

De ez csak az én véleményem.

2018. febr. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Harisnyára szeretném rávenni a hidegben
2018. febr. 24. 13:38
 7/13 anonim ***** válasza:

Fèrfinek vagy nőnek kellene a harisnya?

Mert ezt konkrèttan nincs ki irva!

2018. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Azért szerintem ez eléggé nőies ruhadarab ahhoz, hogy ne emeljem ki külön.
2018. febr. 25. 08:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor vegyèl jó vastag harisnyát, vagy vegyèl fel kettőt ugy biztos nem fázol.
2018. febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot.

Úgy velem, hogy bakancs+szoknyához ez jól nézne ki. Tehát nem alternatív megoldást keresek.

2018. febr. 25. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!