Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Calvin klein sportmelltarto...

Calvin klein sportmelltarto utcara?

Figyelt kérdés
Szerintetek felvehetem nyaron utcara a fekete ck bralettemet? Magasdereku nadraggal gondoltam. Vagy az mar tul kihivo es kozonseges?
2018. febr. 26. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Közönséges.

Vannak normális toppok, amik jók utcára is, mert felsőruházat.

De egy melltartó, az melltartó.

2018. febr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Közönséges és kihívó.

Kvának fognak nézni, és joggal. Nyugodtan öltözz fel ha kimész az utcára, nem kell melltartóba járkálni, nem attól leszel nő.

2018. febr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Persze, bugyi és melltartó - ahogy anyádék tanították. Így kell az utcára kimenni.

D aztán ne sírjál fészbukon, hogy metoo megfogdostak, metoo beszóltak, metoo ajánlatot tettek.

2018. febr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]

Nem tudom, hogy betolti e, igy gondoltam hordani, csak felvennek meg ra egy borkabit. Szerintem olyan mintha crop topal vennem fel

2018. febr. 26. 14:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan. Ez fehérnemű. Egyértelműen látszik rajta.

Miért nem jó a crop top?

Vagy mindenképpen úgy akarsz kinézni, mint egy Instagramos kép? :D

2018. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg latszik, hogy fehernemu. Baratnom egyszer felvette meg nyaron, de az sziget volt es rahuzott egy ilyen fekete atlatszo felsot.
2018. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fehérnemű, és egyértelműen látszik rajta. A képen is látszik, amit belinkeltél. De az egy promóciós fotó, nem megy ki így az ember az utcára.
2018. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%

Miért ne?

Ti nők már úgy is minden közönséges ruhát természetesnek vesztek utcára , ez szinte fel sem tünne.

A múltkor a közértbe bejött egy nő futószerelésbe, mondanom sem kell az egész pitcsája kint volt még csak át sem öltözött mielőtt közértbe menne.

2018. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem munkahelyre/iskolaba/plazaba gondoltam felvenni. Hanem nyaron este fesztivalokon, buliban, napkozben a tengerparton ha setalni megyunk stb.
2018. febr. 26. 19:38
 10/11 anonim ***** válasza:

9: Strandra sem melltartóban és bugyiban mész, hanem bikiniben, nem?

Ennyi erőből egy férfi is sétálhatna az utcán száras alsógatyában, mert végül is majdnem olyan, mint egy rövidnadrág.

2018. febr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!