Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télen is előfordul mással is...

Télen is előfordul mással is (ha éppen nincs olyan hideg), hgy csak papucsban megy ki az utcára?

Figyelt kérdés

Én a közeli kisboltba szoktam úgy kiszaladni (ami a kolitól 3 percre van), de kaptam miatta beszólást. Hogy hogyan nem fagy le a lábam mezítláb, papucsban mikor január van? Igen, január van, de 7-10 fok is van napközben, szóval én nem értettem előre, ez miért baj vagy olyan fura.

Más is csinál ilyet?



2018. jan. 10. 11:27
 1/7 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Én biztosan felfáznék, de ha neked jó, akkor csináld.
2018. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

A papucs nekem nem a január miatt lenne kizáró ok, hanem mert az nem utcára való viselet. (A kötözködöseknek: itt nem utcai papucsról van szó, hanem az otthoni, lakásban hazsnál házicipöként funkcionáló lábbeliröl!)


Nem hiszem, hogy ennyire igénytelennek kell lenni, fél perc alatt bele tudsz lépni egy utcára való lábbelibe

2018. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenkinek minden baja van mindennel. Ne várj értelmes választ. Az emberek fáznak 7-10 fokban még ha csak két percről is van szó. Ha valaki véletlen rövidzoknit húz fel vagy titokzoknit akkor ő már egy divat követő majom mert kilátszik a bokája az amúgy +10 fokban.

Lehet hogy ti ennyire elszoktatok a hidegtől és ezt hidegnek tartjátok de nem mindenki olyan mint ti. Ilyen időben még alig ha kell téli kabát, a sapka, sál, kesztyű pedig teljesen fölösleges.


Kérdő, semmi baj nincs ezzel. Vizsgaidőszak közepén 6-8 óra tanulás után pont az érdekel, hogy ki mit tart igénytelennek amég 3 percre leugrok a kisboltba.

2018. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte állandóan papucsban vagyok, nekem így kényelmes. Cipőben nekem nagyon izzad a lábam. Plusz magasról letsz. ki mit gondol rólam. :D
2018. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Én magam vagyok a papucs:)
2018. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, de azért papucshoz tényleg nincs jó idő az egészséged szempontjából sem.
2018. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem divatolok csak nem szeretek felfázni

Alul fázós vagyok, közbe meg 15 fokban pólóban rohangálok, ha tényleg futkozok akkor 10-ben is.

2018. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!