Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, ha egy 40 feletti nő...

Gáz, ha egy 40 feletti nő olyan szoknyát vesz fel, amiben ha leül a szoknya a combja közepéig se ér?

Figyelt kérdés

2018. febr. 27. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
szerintem az ilyen rövid szoknya minden életkorban gáz.
2018. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Az én kolléganőm 47 éves, de olyan feszes a combja, mint amilyen némelyik 23 évesnek sem. Amúgy meg elsőnek igaza van, ez minden életkorban gáz.
2018. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha csinos,nem gáz. Nyilván ne egy komoly tárgyalásra, munkába vegye fel, de hétköznapokra, buliba, utcára simán.
2018. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

40 feletti buliban?

Szerintem akkor is gáz, mindenhogy.

2018. febr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szép formás a lábad akkor miért ne?

Nem a kor számít mert láttam én már otromba lábú 20-on éves kislányt is olyan szoknyába hogy nekem különb lábaim vannak, szóval nyugodtan vedd fel, férfi szemmel szexi az biztos.


F/41

2018. febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább közönséges. Ránézésre az jön le, hogy ez vagy dugni akár vagy fiatalnak akarja érezni magát, csak nem megy neki. Nagyon kevés nőnek áll jól, egyrészt hibátlan alak kell hozzá, másrészt tudni kell viselni.
2018. febr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!