Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyenkor télen szoktatok...

Ilyenkor télen szoktatok szoknyát/ruhát harisnyával felvenni? Van olyan aki sűrűn választja ezt az összeállítást a nadrággal szemben?

Figyelt kérdés
Ha más is kedveli ezt, rövidebb vagy hosszabb szoknyával veszitek fel, és általában milyen vastag harisnyával szoktátok felvenni?

2017. dec. 17. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Én szoktam. Idèn télen többször vettem fel ruhàt/szoknyàt mint nyàron :D

Sima, normál cicanacival veszem fel. Harisnyàt nem szeretem, vastag cicanaciban pedig nagyon melegem van a melóhelyen.

Rövidebb szoknyàval veszem fel, térd fölött legyen legalább 5, de inkabb 15 cm-mel.

21/L

2017. dec. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy heti 5 munkanapól kb 3-an szokott rajtam ez lenni.
2017. dec. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
100%
Én inkább ősszel-tavasszal. Vastagabb nylonharisnya egyberuhával vagy szoknyával. De általában nadrágot hordok.
2017. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, de nem többet mint nadrágot (még sulizok, tehát nem kell magam pl. munka miatt különösebben kirittyentenem minden nap. ) Rövidebb szoknyát/ruhát hordok és 120D-es harisnyával, néha térd fölé érő csizmával.
2017. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor szoktam kb. 2-3-szor hetente szoknyát venni, általában rövidebbeket. Vastag harisnyával, illetve combzoknival szoktam leginkább felvenni, így nem fagy szét az ember.
2017. dec. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyáron csak szoknyát hordok, meg olyan időbe amikor nappal már erősen 20 fok felett van akkor szoknyát viselek harisnyával, aztán ha már 25 fok felett van a hőmérséklet már harisnya sem kell. Ruhát mondjuk csak nyáron hordok mert jól szellőzik csak azért, de akkor csak az van rajtam, esetleg szoknya plusz valami ujjatlan felső. Ilyenkor télen vastagabb farmerszoknyákat szoktam hordani elég gyakran ha száraz idő van csak akkor. Ma is például szoknyába mentem be a munkahelyemre és alá vettem egy vastagharisnyát és ennyi.
2017. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
persze! imádom télen is a vastagabb harisnyát szoknyával.
2017. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!