Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílusú bikinit ajánlot...

Milyen stílusú bikinit ajánlotok kicsit ducibb lánynak?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok hogy,színben(világosabb bőröm van), formában, fazonban!
2010. jún. 9. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
mindenképpen egyrészeset
2010. jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem muszáj 1 részeset.
2010. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hogy vagy duci? inkább hasra vagy lábra-fenékre? mellben erős vagy-e? mindenhol egyenletesen oszlik el a plusz?
2010. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mellben erős vagyok...amugy egyenletesen oszlik el a plusz, de a hasamon kicsivel több van!

18 éves vagyok...és kicsit fiatalosabbat szeretnék,nem egyberészeset:S

2010. jún. 9. 12:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Tankini esetleg?
2010. jún. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vannak olyan szabású egyberészesek, amik iszonyatos nagy dekoltázzsal rendelkeznek, erős kosárral. a hasadat takarja, jó a szabása, enm öreges a színe. és 49 kiló vagyok 165höz. rózsaszín egyberészesem van:) nemrég szereztem be. nem öreges, viszont nagyon csinos. nézz körül... vagy vannak a hosszított felsősök. esetleg egy jól szabott aljúval nem hibázhatsz, ami ilyen rövidnadrág forma..
2010. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rövidnadrág formával csak óvatosan, mert ha túl szoros, akkor az elég csúnya, ahogy "kibuggyan" alóla a zsír.
2010. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A legjobb az olyan bikini, ami vastag pántos, felül is, alul is.

[link] ilyesmi fazona gondolok, szintén ducibb, és elég fehér bőrű vagyok, nekem van hasonló, és kényelmes, meg jól is áll. Sajnos kevés helyen látok én is, mert mindenhol szinte spagettipántos a melltartó, de az ducibb, nagy mellű lány esetén kényelmetlen is:-S

2010. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!