Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bakancs betörés? Első bakancs

Bakancs betörés? Első bakancs

Figyelt kérdés

Hali, vettem tegnap délután egy Timberland bakancsot, még életembe nem hordtam, de ezek az utcai cipők minden nap beáztak már és nem bírtam tovább.. mondom lehet hogy csak két hétre lesz jó aztán jön a jó idő ,de a lábam már nem nő évek óta ekkora jó lesz jövő télen. Tegnap felvettem a boltba haza is jöttem benne tök jó volt szokatlan ,de nem kényelmetlen. Ma reggel felvettem és mintha összement volna kb mindenhol nyomott.. elmentem benne a közeli lidl-be meg vissza és már éreztem hogy a sarkamat is kezdi ki.


Másik nagyon izzad benne a lábam, félek hogy büdösödik majd , ez utcai cipőknél nálam nem szokott, rossmanba lehet rá venni valamit ami működik is?



Illetve minden bakancs ilyen vagy csak én választottam ilyen rosszul?



2018. márc. 4. 09:29
 1/2 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:

Bár nem írtad,hogy bőr,vagy más az anyaga(gondolom az,nem ismerem ezt a márkát),de akár az akár nem,érdemes elvinni cipészhez,és egy kicsit megkalapáltatni.

A büdösödést csak a pamut zokni használata,gyakori(belső felületi)hintőporozás(ne túl sok!),esetleg valami spray gátolhatja meg.

Nem hiszem,hogy rosszul választottál,mivel nem egyedi méretre készített,a lábad pedig elég egyedi.

én jártam rosszabbul is,amikor szigetre mentem vadiúj honvédségi bakancsban...Na az durva volt... :D

2018. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sarokbélést rakass bele cipésszel.
2018. márc. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!