Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek visszaveszik a...

Szerintetek visszaveszik a kabátomat?

Figyelt kérdés
Pénzszórós meggondolatlan pillanatomban befutottam a Pull&Bearbe ahol vettem egy kabátot háromezerért. Akkor vastag pulcsiból volt rajtam kettő így nem tűnt fel, hogy a kabát ami rajtam van klasszisokkal nagyobb mint én. Viszont annyira el voltam tőle ragadtatva, hogy a kis árcédulát ami ilyen madzagon lógott az akasztóját levágtam és kidobtam, mert hogy ezt úgysem viszem vissza annyira menő. Persze estére már konstatáltam, hogy bármennyire divat most az oversize, ez inkább idétlenül néz ki. Elvileg blokk megvan, szóval azzal van esélyem arra, hogy levásároljam az adott összeget? Kisebb méretben nem láttam mert leértékelt cucc volt.

2018. márc. 4. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2018. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem
2018. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, próbáld meg eladni. Küldesz priviben képet?
2018. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Visszavehetik, ha a címke benne van és megvan a blokk. Azt mondod, hogy nem volt rajta árcédula egyébként sem. Akciókor sok termékről leszakad/letépik a cédulát, attól még simán visszavehetik...
2018. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vissza veszik. Én is jàrtam màr így hogy a kis cédulàt levágtam róla és kidobtam.

Vissza vittem a ruhàt blokkal együtt. Azt mondtak csak akkor nem veszik vissza ha a belső kis cédulàt vàgtam volna ki.

2018. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem visszaveszik. Én már bevarrt címkét is láttam ruhából kivágva. Mindezt boltban.
2018. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!