Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak nekem abszurd, hogy...

Csak nekem abszurd, hogy néhány az elhordott de luxusmárkás cipőjüket is árulják használtruha csoportokban és van rá vevő?

Figyelt kérdés
Elkopott és lyukas táskák, eljárt cipők, outlet-ből vásárolt ruhák (outletes ár duplájáért). Nem tudom felfogni ki az aki megvesz egy elkopott louis vuitton táskát száz-százötven ezer forintért miközben ennyiért új és márkás táskát is tudna vásárolni. A hab a tortán az eljárt gucci cipő. Ennyire fontos hogy luxusmárkájú legyen valami akár használtan és rossz állapotban?

2018. márc. 4. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki megveszi az bolond.
2018. márc. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hülyének lenni alkotmányos jog!

Miért furcsálod, ha valaki alkotmányos jogát gyakorolja?

2018. márc. 5. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akik ezeket megveszik az iq szintjuk nincs 50 felett. Tipikus felvagni vagyos plazap***
2018. márc. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez ugyan az mint amikor megveszi hitelre a használt német prémiumot, hogy a panel elött a parkolóban valakinek érezze magát, de amikor belépsz a házba a fal penészes, stb. Persze azt már senki nem látja.
2018. márc. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg van rá kereslet, addig nem tehetünk semmit...
2018. márc. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is furcsállom, de azt látom, hogy nem baj, ha lejárt talpú vagy retkes a cipő, lényeg, hogy márkás legyen, sokan inkább megveszik a márkásat használtan, mint az újat, ami nem menő márkájú.


Amúgy én is veszek használt cipőt turkálóban ésszerű áron, ha tetszik és nincs lehasználva. Tisztítani, fertőtleníteni lehet.

2018. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezeket a cipőket több tízezerért árulják, ebből a salamanderben új és minőségi darabot lehet vásárolni.


A nagyzolás és a megfelési kényszer ma is virágzik...

2018. márc. 6. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!