Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnám nagyobb eséllyel...

Hol tudnám nagyobb eséllyel eladni a ruháimat? Jófogáson vagy Instagramon?

Figyelt kérdés

Szeretnék néhány új dolgot venni, kisebb gardróbfrissítést is csinálni. Természetesen jó minőségű ruhákat adnék el, amelyek még mindig teljesen jó állapotban vannak.

Adnék el pár pólót, felsőt, nadrágot, bőrdzsekit, kabátot, cipőt.

Ezek a dolgok teljesen jó állapotban vannak, normálisan lefotóznám őket, odaírnék minden részletet és megfelelő áron adnám el őket.

Régen nagyon ajánlották az olx-et, de az már nincs. Jófogásról nem hallok jó dolgokat és nincsenek is olyan jó tapasztalataim. Mostanában egyre többet látom, hogy instagramon létrehoznak ilyen oldalakat és ott adnak el dolgokat. Szerintetek melyik a jobb? Minél több dolgot szeretnék eladni.

De ruhákon kívül adnék még el telefontokokat, körömlakkokat, kiegészítőket is.



2018. febr. 21. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A jófogáson kívül én még a gardrobcsere.hu oldalt ajánlom. Megbízható oldal, elég nagy a közösség, és csak ruhákat, cipőket, kozmetikai cuccokat lehet eladni, így nem veszik el olyan hamar a hirdetés a sok ezer között, mint pl. a jófogáson, ahova bármit fel lehet tenni.
2018. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2018. febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Instagramon csak akkor fog kelni, ha sok kovetod van. Gardrobcseret tudom ajanlani, direkt emiatt jott letre :)
2018. febr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már be is regisztráltam gardróbcserére, valószínűleg itt fogom eladni a cuccaimat.
2018. febr. 21. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Facebookod nincs? Ott is hamar elszokták adni a ruhákat.
2018. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!