Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyetemeken-főiskolákon...

Egyetemeken-főiskolákon milyen az öltözködési stílus?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
ahogy utcán... nincs formaruha vagy azt hitted?
2010. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
????? Egyéni.
2010. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Én bevezetném, hogy egységes legyen. :D Nekem nagyon bejön, mikor látom a filmekben. :)


20/L

2010. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

attól függ milyen szakra/karra mész.


pl. a bme-n a legtöbben kockás inget hordanak.... a bölcsészkaron viszont (bár ezt csak hallottam) sok az emo. nyilván a közgáz megint más.

2010. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyenruhát bevezetnéd???? Könyörgöm, egyetemre már 20 évesek járnak, nem 10 évesek.....


Vegyes a stílus. Jogon öltöznek a legjobban (állítólag), talán mert oda több gazdagabb fiatal jár... nem tudom.

Nálunk vegyes, de én levelezős vagyok (szociálpedagógia) és 20 évestől 55 éves korig vannak csoporttársaim. Átlag életkor 30 körül van, érettebb nők főleg, de a farmer, póló a gyakori, az írásbeli vizsgákon is.

Szóbeli más, olyankor a többség elegáns nadrág, blúz/ csinos felső a leggyakoribb viselet.


25, L

2010. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!