Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez milyen stílus? (Kép lent! )

Ez milyen stílus? (Kép lent! )

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Köszönöm előre is!


2011. nov. 11. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
rock egy kis emo-val. amúgy egyik kedvencem az x-faktorban, de az öltözködési stílusán ki vagyok akadva.
2011. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Ez ilyen "ultradivatosvagyok" stílus. Nekem egyáltalán nem tetszik.
2011. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet mindent stílusba kifejezni... Szerintem egyedi és csinos. Amúgy nem ő öltözteti magát szóval felesleges beszólni rá nagyon helyes kis csajszi
2011. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
nekem nagyon bejön.:) szerintem hipster,rock,laza de még is stílusos:]
2011. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Rock a nagy lóf*szt. Emo sincs benne egy darab se, mondjuk az nem is érdekelne. De nincs.

Attól nem lesz valami rockos, hogy ráadunk egy fekete bőrdzsekit vagy tornacipőt (lásd: mostanában minden ótvar diszkós abban jár).


Ez nem stílus. Ennek stylistja van, öltöztetik. Konkrétan bohócnak.

Stílusa annak van, aki a saját ruháit válogatja.

Ez egy egyszerű, hétköznapi lány, akinek nincs annyi esze, hogy a sarkára álljon, és ne hagyja, hogy a stylist hülyét csináljon belőle. Na de mit is várunk? Aki ilyen műsorokban szerepel, annak az esze meg az egyénisége eleve mínuszos.

2011. nov. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez valóban nem rock. Ez sima, tipikus mai divatnak megfelelő öltözködés. Néha el van találva a csajszi felöltöztetése, néha nagyon nem.
2011. nov. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Utálom ezt a kiscsajt! Meglátom azt az irritáló képét... brrr.... Ez rock? Hát aki szerint ez rock, az vak.
2011. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit csináltak a "stylistok" szegény lánnyal.
2011. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!