Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Tally Weijl-ben vásárolt...

A Tally Weijl-ben vásárolt nadrág mennyi idõ alatt nyúlik meg?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem a Tally-ban két gatyát fejenként közel 10 ezerért, de gondolkozom a méret cserén. Az egyik 32-34-es az pont jó, de nagyon sztreccses, a másik is nyúlékony, az 36-os épp hogy jó, de ellenkõleg, ha nyúlik egy kicsit, nagy lesz.

Köztes méret nem volt egyébként 35-ös a méretem a 170 centimhez és az 54 kilómhoz.

Aki szokott itt vásárolni és kb ilyen arányokkal rendelkezik, melyik méretet hordja?


2018. márc. 9. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem volt olyan Tally Weijl-es farmerem, amit évekig tudtam hordani, egyáltalán nem nyúlt ki, és most amit legutóbb vettem fél éve meg nemrég dobtam ki annyira kinyúlt és csúnya lett. Szóval nekem vegyesek a tapasztalataim :)
2018. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Már rég nem járok oda amióta szülés óta kikerekedtem és kicsi rám az ottani XL-es.

De az volt a tapasztalatom, hogy az olcsóbb nacik vagyis az olyan 6-7ezresek hamar kinyultak.

De a jóval 10 ezer felettiek azért bírták a strapát.

2018. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!