Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&M online vásárolt nadrág...

H&M online vásárolt nadrág cseréje a boltban lehetséges egy kis trükkel?

Figyelt kérdés
Az Online vásárolt nadrág mérete nem jó, szükség lenne egyel nagyobbra. Ott dolgozó ismerősöm javasolta, hogy vásároljam meg a boltban a nagyobb méretet, majd a kisebbet pedig vigyem vissza azzal az indokkal, hogy elállok a vásárlástól (a nagyobb nadrág blokkjával). Természetesen egyik sem használt, így viszont közben történik egy méretcsere. Ez mennyire járható szerintetek?

2016. szept. 22. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy csak úgy visszavesznek-e ruhát mindenféle indok nélkül..
2016. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem értem ezt.

Miért nem fogod a nadrágot, mész be vele a boltba és mondod, hogy picike, és nagyobb kell?

2016. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha bemész a boltba, hogy nagyobbra cseréld, ugyanott tartasz.

Ráadásul a blokkon simán rajta lehet a méret, vagy valami kódszám, hogy milyen méret az.

2016. szept. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előzőeknek: online rendeltet nem lehet boltban cserélni, csak visszaküldeni, ami + 1000ft
2016. szept. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A ruha vonalkódja rajta van a blokkon. Nyáron vittem vissza egy ruhát, mert a lopásgátló véletlen benne maradt és az eladó lány a ruha céduláján lévő számsort hasonlította össze a blokkon lévővel. Szóval ha a rendelt ruhán nem az a kód, mint amit megveszel, akkor szívás.
2016. szept. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A rendelt ruha címkéje nem egyezik meg azzal ami a boltban kapható. Pl ár sem szokott rajta lenni.
2016. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért nem lehet csak úgy kicserélni, mert online rendelt ruha...oda csak visszaküldeni lehet. Elállni el lehet a vásárlástól 14 napon belül.

Címke nem szükséges, mert kódszám alapján be tudják azonosítani, és elvileg egyezik is a cikkszám, ergo a kód. Itt annyi a kétséges, hogy ugye a méret rajta van-e a blokkon, vagy azt be tudják-e azonosítani... különben érdekes a kérdés, mert sokaktól hallottam már ezt. Sajnos az online rendelés hátulütője, hogy cserélni nem lehet náluk...totál ráfizetés ha visszaküldöd...illetve az akkor felhasznált akciós kupont is buktad...

2016. szept. 23. 09:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Nkem nem vették vissza árucimke nélkül. Megmagyaráztak hogy eredeti állapotban az azt jelenti hogy az árucimke is rajta van. Menj ve szedd le egy ugyanolyan cuccrol az arucimket ugy jo lesz bár még akkor is ott van hogy mi van ha a méret rajt van a blokkon akár kódokbók tudja az eladó
2016. szept. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!