Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kabátba jártok tavasszal?

Milyen kabátba jártok tavasszal?

Figyelt kérdés

-Ballon/Trenchcoat

-Bőrkabát

-Pehelykabát (vékony pufikabát)

-Pehelymellény

-Boucle kabát

-Blézer


Színekben már világosabb ruhákat viseltek? Törtfehér nadrágot fel lehet már venni vagy túl "nyári"?


2018. márc. 10. 00:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

H&m-es béleletlen bomberdzsekit. Nehéz eldönteni a színét, olyan katonaias, khaki, vagy barnás olajzöld, de sötét.

De csak akkor veszem fel, ha reggel 10+ fok van, addig még decathlonos fekete tribord vitorláskabátot. Télen is ezt használtam, mínuszokban is megvéd, és mivel vitorlás, ha bevan húzva, semmilyen szél sem jut be rajta,

2018. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bőrkabát, sötétkék.
2018. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Vékony, rövid szövetkabátok (fekete, sötétkék), rövid ballonkabát(púderszínű). A reggeli kedvem dönti el, melyiket veszem fel.

A színeknél engem nem befolyásol, milyen évszak van. Mondjuk a fehér nadrágot annyira pont nem kedvelem, de a napokban már láttam több emberen is.

2018. márc. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!