Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ray-Ban vagy Polaroid?

Ray-Ban vagy Polaroid?

Figyelt kérdés

Minap bent voltam több optikában, ahol napszemüvegeket próbálgattam, első sorban Ray-Bant és Polaroidot, tehát egyértelmű, hogy eredeti modellekről van szó. Több optikában is ugyanazokat a modelleket próbáltam.

Számomra a Polaroid gyakorlatilag teljes mértékben a valós képet adott, míg Ray-Ban esetén a Wayfarer típus volt, ami hozta a számomra elvártat, a többi összes típus érezhetően torzított. Amit tudni kell rólam, hogy a legminimálisabb torzítás hatására is megfájdul egy idő után a fejem. Jelenleg Polaroid napszemüvegem van, ami sajnos megkarcolódott már, így zavaró.

Csak én nem vagyok elégedett a Ray-Ban-nel, miközben azt mondják, hogy jobb minőségű a Polaroidnál, vagy más is így van vele. Annyi biztos, hogy ránézésre, alapos szemrevételezés után a RB jobbnak tűnik, de csak amíg nem veszem fel.

Mi lehet az oka?

Mi a véleményetek?



2018. márc. 10. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Polaroid jobb
2018. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!