Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiúk hordhatnak a derekakun...

HulbanTamas15 kérdése:

A fiúk hordhatnak a derekakun íngeket?

Figyelt kérdés
suliban voltam és én pont úgy hordtam az inget az eggyik osztálytársam rám szólt hogy "igy csak a lányok szokták hordani" én aztmondtam neki hogy "fiúk is hordhatják igy mert láttam." de másnap is úgy hordtam és láttam hogy a folyosón két csaj bámúlt és röhögött rajtam,ekkor elgondolkoztam hogy most akkor..hordhatom a derekamon az ingemet vagy nem? megkérdeztem egy facebookos barátomtól is és ő aztmodta ez stJlustól is fühh szóval ezt gondolom megosztom itt hogy milyen stílusom van: Hipszter.

#divat #pulóver #ing #hipszter #ruházatférfi
2018. márc. 11. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán, csak ne a derekadon kösd meg, hanem lejjebb, a csípődön.
2018. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kinevettek? Magam előtt látom, ahogyan a szakadt, feszülős, mellükig felhúzott nadrágban, Air Max cipőben, festett szőke hajjal, tíz centi vastag szemöldökkel, nulla ésszel, szopószájjal vihorásznak. Ne foglalkozz az ilyen buta libákkal. Engem is gúnyoltak már ki az öltözködésem miatt. Megtanultam ignorálni őket, s visszanevetni rájuk. Az élet rövid ahhoz, hogy mások hülyeségeivel foglalkozzunk. Egyik kedvenc mondásom a következő: "Problémája van velem? Az még mindig az ő problémája."
2018. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
stílustól is függ* bocsánat ezt most vettem észre xd és köszönöm a válaszokat amúgy igen egész jól le írtad a lányokat. :D
2018. márc. 11. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!