Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jogosan lehetne...

Szerintetek jogosan lehetne visszaküldeni a cipőt?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám ,hogy 1 hónapja lett rendelve egy eredeti oldalról egy Adidas NMD cipő és csak most lett elkezdve hordva ,pontosan egy napot volt rajtam a cipő és azt éreztem ,hogy a bal lábamon lévő cipő ,benne a varrásnál (a másiknál nincs ez) elkezdte kidörzsölni a nagy lábujjamat ez a varrásnak köszönhető.Ez esetben mot lehet tenni ? Vissza fogadják a reklamációmat? , írtam az oldalnak ,de eddig nem kaptam választ. És jó a méret is nem ez a gond . Szerintem a varrásnál van probléma .A helyesírási hibák lehet megesnek ezért bocsi, és várom a hasznos hozzászólásokat :)

2018. márc. 12. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Nem nem hiszem hogy visszaveszik. Ok nem.kovettek a el hibat. Valoszinuleg csak be kell jaratnod . egy napot volt rajtad. Ez egy vadonat uj cipo. Mit gondolsz, azonnal.illeszkednk fog a labadra es tokeletesen kenyelmes lesz? Hat nem. Lehet higy eloszor meg a sarkad is torni fogja. De majd ha mar eleget hortad alkalmazkodik a labadra. Ha meg nem ez a baj akkor nem fogjak visszavenni azert mert a te labadnak pont nem kenyelmes az amugy gyarilag hibatlan cipo..
2018. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Visszaküldheted, de ők nem hibáztak.


Az, hogy neked annyi ezed van, hogy próba nélkül veszel cipőt, aztán tör, a te bajod :)

2018. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!