Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nadrágot hordjak, ha...

Milyen nadrágot hordjak, ha vastag a combom, de térd alatt pedig arányaiban vékony a lábam? F

Figyelt kérdés
2018. márc. 15. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyúrni kell vádlira... Ugye az a lábnap! :D

Egyébként átérzem (csak én lány vagyok), nekem a feszülős skinny jeans gatyák jönnek be, amik egy kicsit "összepréselik" a combomat (nem kötözött sonka effektus!). Neked inkább pont az ellenkezőjét, a lazább csőnadrágokat tudnám ajánlani (persze csak, ha nem vagy túlsúlyos).

2018. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"carrot fit", fent szélesebb de rásimul a vádlira.
2018. márc. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hordhatsz szűket,Csak hosszított felsővel.
2018. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Személyes vélemény, ezért ne kövezzetek meg, de szerintem irtó hülyén áll a mai srácokon ez a "lányos" cicanaci-hosszú felső kombó... #off
2018. márc. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Éppen a térd felett végződő, skinny farmer rövidnadrág lenne jó, mert akkor a skinny farmer összenyomja a combjaidat, az alsó lábszáraidat viszont nyugodtan mutogathatod, ha azok csinosak, vékonyak, formásak.
2018. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igazából én hasonló helyzetben voltam egy két éve. Szerintem fekete magas derekú a legjobb. A fekete alapból slankít, a magas derék pedig meghosszabbítja a lábad. Mondjuk ez attól is függ hogy te miket szeretsz hordani, vagy miben érzed magad jól
2018. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!