Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van most már minden...

Miért van most már minden második fiatal csajon ugyanolyan stílusú bőrkabát (max eltérő színben)?

Figyelt kérdés
[link]
2018. márc. 15. 19:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Ők maguk is tömeggyártott, olcsó, könnyen beszerezhető, minőségtelen termékek lettek, akárcsak a dzsekik. Thats why.
2018. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Mert mind egyéniség
2018. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Ez valaha a legférfiasabb dzseki volt. Motorosok hordták, rendes bőrből. Aztan a punkok, rockerek kezdték el hordani. Éés pár eve gondoltak egyet a divattervezők hogy milyen csajos és vagány ha valaki fel vesz egy ilyet. Ami az is lenne de ezek a szarok műanyagból vannak. Minden boltban van már ilyen motoros műanyag dzseki, és mar tejesen eltűnt a jelentősége
2018. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
az előző válaszadók gondolom farmernadrágot sem hordanak mert az tömeg, és maguk varrják az ultra egyedi ruháikat:DDD nőjetek már fel, ez a divat, ha tetszik ha nem, a többség mindig azt fogja hordani amit éppen árulnak minden üzletben. örüljetek neki hogy ekkora lehetőség van kitűnni a tömegből az extra különleges stilusotokkal
2018. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
Nem extra a stílusom. De miért akarnék olyannak tűnni, mint az összes nő. Nevetségesnek érezném magam ugyanolyan kabátban, mint ami még 65 emberen van egy villamoson. Béna, és kész.
2018. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is van hasonló de nem gagyi műanyag műbőr szarból.

Metálos/goth féle vagyok. Szerintem hozzám még illik is egy ilyen stílusú bőrkabát. Nekem tetszik ezeknek a szabása mert olyan mint a régi motoros dzsekiké (amúgy van igazi régi vintage motoros dzsekim is csak az nagyon vastag bőrböl van. Ilyenkor már megrohadnék benne)


De attól néha én is frászt tudok kapni amikor boldog boldogtalan ilyenekben rohangál (persze a gagyi műanyag változatában) és nem is illik hozzájuk de felveszik mert sajnos ez most a divat

Meg felveszik hozzá a kamu bandás polókat amit a H&M ben meg Bershkában vesznek és fogalmuk sincs az adott bandáról...na az tényleg gáz

2018. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szerintem amúgy nem rossz, de ez már túlzás, hogy a többség kényszeresen hordja, olyat is láttam, hogy már a vastag, bundás kabát alatt volt jó pár csajon ilyen dzseki, csak, hogy megmutassák, nekik is van ilyen.
2018. márc. 15. 20:15
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Wtf...:Dddddd

Nem vagytok normálisak. Műszőrme alá pedig én is szoktam bőrdzsekit húzni, ha hideg van. Nem azért, hogy mutogassam, hanem azért, hogy ne fázzak.

Azért van mindenkinek ilyen, mert ezt lehet kapni a boltokban. Ti honnaj szerzitek be az extra egyedi ruháitokat? Magatoknak varrjátok minden ruhadarabotokat?

Nem mindenki akar ám kitűnni

2018. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%

Én az "extra egyedi" ruháimat külföldi alternatív ruhás oldalakról rendelem, vagy turiban veszem őket. Esetleg átalakítom otthon magamnak.

Mindenki azt hord amit akar...ebben igazad van de azért amikor ezek a tömeg emberek megszólnak mert nem úgy öltözöm mint ők, na az nagyon szánalmas.

2018. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem műszőrme, hanem rendes, vastag téli kabát, az alatt azért elég fura még egy kabát
2018. márc. 15. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!