Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkút harisnyával vagy...

Magassarkút harisnyával vagy nélküle hordtok?

Figyelt kérdés
Nem kényelmetlen harisnya nélkül? Vagy akkor hintőporozzátok a talpatok hogy ne cuppanjon oda?
2018. márc. 16. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Titokzokni, vagy lehet kapni szintén olyan titokzoknit ami csipke az egész. Egy kicsit kilátszik elöl a cipőből de ízléses. Mezítláb semmiképpen nem veszek fel cipőt.
2018. márc. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Ilyenkor harisnyával, nyáron titokzoknival. Melegbe nagyon láb izzadós vagyok ezért nem bírok mezítláb cipőt hordani.
2018. márc. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint pamut titok zoknival?
2018. márc. 16. 08:07
 4/6 anonim ***** válasza:

A cipő orrától is függ. pl nyitott orrúval nem veszek fel harisnyát, de nincs is ilyen cipőm pont emiatt.

Én leginkább harisnyával veszem fel még nyáron is, de akkor max vékonyabbal.

Ha már egyszer magassarkút veszek fel pl szoknyával ahhoz azért jobban illik egy harisnya.


Viszont, ha nadrággal veszem fel és mondjuk fekete a cipő is, akkor simán felveszek hozzá fekete zoknit.

2018. márc. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Csak harisnyával, vagy annak valamelyik "kistesójával" (térd-, bokafix)
2018. márc. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha nadrághoz veszem fel a magassarkút, akkor harisnyazokni, ha ruhához akkor harisnyanadrág/combfix. El sem tudom képzelni harisnya nélkül, kivéve a szandikat.
2018. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!