Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti miben vagytok otthon...

Ti miben vagytok otthon öltözködés terén?

Figyelt kérdés
Utcai vagy sportruházatban?

2018. márc. 17. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem vannak külön itthoni ruháim, amiket már elnyűttem kicsit, de itthonra még jók. Ide sorolom a reklámpólókat is. Most például egy cicanaci és egy bő pulcsi van rajtam.
2018. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Melegítőt vagy leggingset szoktam itthon hordani régi kinyúlt pólókkal meg szintén reklámpólókkal, amiket utcára amúgy se vennék fel. Plusz vmilyen bő pulcsi és mamusz, ha kicsit hidegebb van.
2018. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Változó, de legtöbbször casual farmerben, így ha kimegyek valamiért, nem kell átöltözködni.
2018. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmesben. Nem elnyűtt, nem is olyan, amit ciki lenne felhúzni az utcán. De nem is olyan, amiben pl. dolgozni járok. Most egy legging van rajtam (ezt dolgozni nem hordom, de pl. boltba elmegyek benne) és egy hosszú ujjú póló (ezt hordom utcára is).
2018. márc. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pizsama-szerű ruhákban vagyok otthon folyamatosan.
2018. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Én még itthon is csokornyakkendőben vagyok. Valahogy nem tudom letenni. Olyan fontos ruhadarabbá vált nekem, mint egy alsónadrág. Tehát utcai ruházatban. Sportruházatot sosem hordok.
2018. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Gumicsizma kapcával, klottnadrág és kockásing bekeccsel és svájci sapka.
2018. márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

leggings meg valamilyen felső. ha a barátommal vagyok, akkor nem szoktam bő pólókat felhúzni hozzá, hanem inkább rövidebbet, amiben nem tűnik el a testem.

karkötő, gyűrű, nyaklánc szokott lenni rajtam.

2018. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Altalaban egy olyan polot veszek fel, amit nyugodtan osszekoszolhatok, melle pedig egy bo gatya/leggings.:)
2018. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Polár futó leggings télen, ha meleg van alsógatya vagy rövidgatya.

Mivel sok pólóm van, összeset hordom. Nincs olyan hogy valamit csak itthon vagy csak akkor veszek fel ha elmegyek itthonról.

Pulcsikkal is ez a helyzet

2018. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!