Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nike Air Max 90 Ultra Mid...

Nike Air Max 90 Ultra Mid Winter-ről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sima 90 Mid Winter van, de hát az majdnem ugyanaz, szóval írok róla pár sort. Alapvetően kényelemre és (leszámítva, hogy egy kicsit magasított a bokarésznél) fazonra ugyanolyan, mint egy sima Max 90. Az anyaga szerintem elég jó (elég jól lepergeti a vizet, legalábbis a felsőrészének nagyobb részén), de így furcsa lehet elsőre, ahogy hajlik. Egyébként van benne egy ilyen belső "zokni", ezt nagyon szeretem. Mondjuk vastagságra nem mondanám "Winter" lépőnek, de késő őszig egész jól beválik. A midsole anyaga szerintem ugyanaz, mint a simáé, persze recésebb a talpa. Bár ennek ellenére vizes kövön tapasztalatom szerint csúszós lehet. Összességében 8.5-9/10, egy jól sikerült modell, csak ilyen "öszvér". Télre jobbnak gondolok egy Sneakerboot-ot.
2018. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi az értékrlést! Mit gondolsz, nyáron is hordható lenne?
2018. márc. 17. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet éppen próbálni, de persze egyéni, hogy ki mennyire viseli el. Én szerencsére nem vagyok túl kényes erre, ámbár 35-40 °C-ban sok lenne, de hát akkor már minden sok :D Azért nyárra szerintem nem a legideálisabb.
2018. márc. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyikkel szemezel amúgy?
2018. márc. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyikkel sem szemezek, már megvettem, csak gondoltam kikérem pár ember véleményét. Amúgy tök jó árban volt, 50.000-ről volt leárazva 33.000-re!
2018. márc. 18. 08:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, jó :D Akkor milyet vettél? Ilyen időben, mint most, teljesen jó, egész jól bírja, nem annyira beázós, mint a sima Max. 33k az korrekt ár!
2018. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Melyiket vetted ? Mármint szinre gondolok :)

Több Air Maxom van, de mindegyikkel elegedett vagyok 😁

2018. márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!