Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért csak a nőknél divat a...

DenSziszkó kérdése:

Miért csak a nőknél divat a hosszúszárú csizma? Régen a férfiak viselték inkább és szerintem férfias is volt.

Figyelt kérdés
2018. márc. 22. 06:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Na ez nagyon jó kérdés!

Én imádom a hosszú szárú csizmát, de egyszerűen nem vehetem fel utcára mert egyből megnéznek, kiröhögnek, leparasztoznak....

Pedig szerintem is jól néz ki.n

Ráadásul nem is paraszt csizmám van, hanem egy puhaszárú, lakkcsizmám...

23/f

2018. márc. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nőknél csak a forradalom után jött divatba a csizma. Addig hosszú szárú, fűzős cipőt hordtak.
2018. márc. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami nem divat akkor nem is mered felvenni?
2018. márc. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%

Mert változtak az idők. Ma pl. nem az erdőbe mész levadászni a húst, hanem bemész a húsboltba és onnan megveszed.

A csizmákat ma már inkább csak a huszárok viselnek.


De akár hordhatsz régi divat szerinti ruhát is, legfeljebb h..lyének fognak nézni.


Ma is öltözhetsz így: [link] ha van bátorságod hozzá.

2018. márc. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

Megint csak arra tudnék hivatkozni hogy azért mert mint sokminden mást lenyúltak tőlünk férfiaktól!


Persze van pár okoska aki szerint nem így van és szeret erről velem vitatkozni, de az igazságot nehéz elfogadni.


Egyébként csak keresni kell és ha van kereslet akkor majd gyártják is.

Vagy úgy kell tenni mint a drága nők mikor kutakodnak a férfi osztályon és ha megtetszik egy darab nekik szépen megveszik és ráfogják hogy uniszex...

2018. márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

4!

Én pont így öltözök nyáron, olyasmi a lábformám mint a balszélső pacáké , mert testépítek és hát pont én szoktam hülyének nézni azokat akik a 40 fokba térdigérő félhosszúba vannak.

2018. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

37% Értem én, hogy meg kell ragadni az alkalmat, mert szidhatod a nőket, de a női-férfi divatot is főképp férfiak alakították, nézz utána!

Másrészt én pl. külföldön többször láttam hosszabb szárú csizmában férfiakat, itthon szokás leb-zizni valakit, mert férfiként szeret magára adni, vagy nem standard módon öltözködik.


Szerintem nagyon szép egy hosszú szárú csizma férfin és nőn is.

2018. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Azok akik a női divatot alakították, na azok a homárok!

De férfinek nem nevezhetőek inkább nőknek és így máris nincs igazad...

2018. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló vagyok.

Nem tudom miért, de piszkosul le lettem értékelve..... Mi rossz volt abban amit mondtam?

2018. márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%

Csodálkozól??

Ez az oldal nem arról szól hogy tolerálják az őszinte hozzászólásokat.


Engem is kóstolgat a 7-es vesenyző pedig én is csak az igazat írtam de hát a miss mancikat nem szabad kritizálni csak nekik van joguk mindenhez.

2018. márc. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!