Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor lett az adidas ekkora...

Mikor lett az adidas ekkora tömegmárka? Mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
Szerintem egy teljesen átlagos árú,és minőségű sportmárka,ahogyan a nike,puma is,viszont vmiért minden magyar,de főleg "nem magyar" fiatal ebben rajoskodik,a 40+-os pasik ebben akarnak tininek tűnni,van aki hétköznapokban,egy átlagos hétközbap is full adidasba.Nem is értem egy sportruha minek hétköznapra,futó versenyre sem pierre cardin ingben fut az ember...Szóval szerintetek mi ez a kultsuz e körül a márka körül?

2018. márc. 22. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már a 80-as években is divatosnak számított. De miért zavar ez téged?
2018. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Ezt a márkát hamisítják a legjobban.

Szabadkai piacon 5000-ért veszel cipőt,3500-ért meg szabadidőt.

2018. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok.


Régen nem volt pénzem minden helyzethez külön cipőre, így ha megvettem egyet, gyakorlatilag mindenre azt használtam. Suliba abba jártam, kutyasétáltatás, városban csavargás, barlangtúrázni is abban mentem, mert épp nem volt pénzem sportcipőt venni. :D Abban a cipőben a bokáig érő vízben jöttem haza mikor leszakadt az ég, egyszer meg télen a bokáig érő hóban is az volt rajtam. A srácokkal akkoriban deszkáztunk, és azt is abban csináltam. 5! évig semmi baja nem volt annak a cipőnek, pedig mindent abban csináltam, akkoriban nem volt mindenre külön cipőm, így azt használtam. 5 év alatt egy szakadás se volt rajta, csak a használat jelei. Utána mikor rendeződtek az anyagiak, vettem új cipőket, de az az Adidas cipő még itthonra be lett fogva úgyanúgy, és az új cipőim is Adidasok lettek. Egyiknek se volt eddig még semmi baja.


Szóval nálam abszolút favorit márka.

2018. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy annyira szar az életed, hogy az egyetlen boldogságot a mások öltözködésének a kritizálása adja. :( Tipikus magyar mentalitás. Nem tartozik rád, hogy miért és mit csinálnak mások.
2018. márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A dolgok megértése manapság kritizálásnak számít,aha,előítéletesség,tipikus magyar mentalitás;)

Hol írtam hogy zavar,és miből jött le hogy ennek a kérdésnek a feltevése örömet okoz?Írd már le:)

2018. márc. 22. 17:04
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha meg erre nem tudsz semmit sem leírni,akkor csak annyit mondok hogy:Ne magadból indulj ki:)
2018. márc. 22. 17:14
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

"sportruha minek hétköznapra"


Ebből egyértelműen az következik, hogy Te ezt nem tartod normálisnak. Magából a fogalmazásmódodból is tökéletesen átjött az, hogy ez zavar. Nem kell ferdíteni a dolgot. Vállald fel a véleményedet, ne ködösíts.


"de főleg "nem magyar" fiatal ebben rajoskodik"


Ez meg egy tökéletesen burkolt rasszizmus.

2018. márc. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Ez meg egy tökéletesen burkolt rasszizmus."

"Magából a fogalmazásmódodból is tökéletesen átjött"

Szóóval,akármit is akartam kifejezni,ami nem is egyértelmű,a lényeg hogy ez az egész kérdés "tökéletes",köszönöm az elismerést!:)

2018. márc. 22. 20:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindig is menő márkának számított az Adidas,pont mint a Nike.Vannak olyan emberek akiknek nem követeli meg a munkahelye,hogy rendes utcai ruhába járjon,tehát simán viselhet hétköznap is melegítőt,pláne ha az Nike vagy Adidas.Hiszen valljuk be mindkét márka egyre jobban törekszik arra,hogy minnél inkább divatosabb és hétköznapibb melegítőket gyártson.Nem hinném alapvetően,hogy baj lenne a sportos irányba való orientálódás.Mindenki azt hord ami számára kényelmes,vagy ami neki tetszik.
2018. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Minden fajta sportcipőt, nagyon menő a mindennapokban hordani.

Mondjuk én pont nem teszem ezt, nekem a sportruházat, csak sportoláshoz van, de semmi sznobság nincs mögötte, csak nekem nem a sportcipő a hétköznapi stílusom.

En inkább a tiniken látom. Télen nyáron. Nincs ezzel baj.🙄

2018. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!