Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki hol és milyen márkákat...

Ki hol és milyen márkákat szokott vásárolni?

Figyelt kérdés
Milyen márkákat szoktatok vásárolni pl.: nadrág,farmer,poló stb illetve rendelni vagy üzletbe veszitek ?

2018. márc. 26. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
legutóbb két Ralf Lauren terméket vásároltam, egy pulcsit és egy hosszú ujjú pólót. Előtte vettem egy Zara farmert.
2018. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
A Ralf Lauren a kínai megfelelője a Ralph Laurennek? Gondolom olyan lehet mint a Rojobon néven árult Ray-Ban a Blaha aluljáróban.
2018. márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon érdekelnek a márkák. Inkább a minőség ami fontos számomra.

Persze vannak bevált márkák amik mindig hozzák azt a minőséget amit "elvárok" egy ruhától


Pl nadrágból legutóbb Levi's-t vettem.

Sima egyszerű polókat vagy turizok vagy pedig a H&M-ben veszek. Ha extrább ruhákat szeretnék akkor Punk rave cuccokat veszek.

Ékszerekböl az Alchemy a nagy kedvenc


Külföldi oldalról is szoktam rendelni, pl a Killstar-ról

2018. márc. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legtöbbet a Zarában veszem. De vannak Gas nadrágjaim és farmerdzsekim. Vettem már a Peek & Cloppenburgban Calvin Klein szoknyát. Van sok Magenta ruhám és felsőm.

Rendelni is szoktam és üzletbe is megyek.

Cipőim azok Nike, Geox, Zara, New Balance, Vagabond, Timberland, Hunter.

De van New Yorkeres kabátom meg H&M-es ruháim-kabátjaim. Szóval sok helyről szoktam vásárolni.

2018. márc. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem veszek márkás cuccot.


95%-ban a Chicorée-ben vásárolok, a maradék 5% C&A, New Yorker, Tacco vagy H&M - ennyi.

2018. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!