Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyiket használjam?

Melyiket használjam?

Figyelt kérdés
Csajok, ti szoktatok aszerint a divat szerint öltözni, amikor is az a divat, hogy a hosszú nadrág szára pár centivel feljebb ér, alá pedig fekete nylonharisnyát viseltek? Ehhez harisnyanadrágot, vagy térdig érőt szoktatok használni tavaszias időben? Én nem tudom eldönteni, hogy melyiket használjam.

2018. márc. 26. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Térd harisnyát szoktam.
2018. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nadrágtól függ. Ha vastagabb az anyaga pl farmer, akkor elég a térdharisnya, ha vékonyabb akkor rendes harisnya. Illetve, ha pl szaggatott farmer akkor szintén harisnya.
2018. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem térdfix bőven elég, persze ha nem zavar hogy szorítja a vádli felett a ládadat. Én nem igazán szeretem, ezért ha muszáj nagyon vékony harisnyanadrágot húzok inkább!
2019. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!