Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van, aki szeret hidegben...

Van, aki szeret hidegben rövidnadrágban/pólóban lenni odakint?

Figyelt kérdés

2017. okt. 12. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen én futni most is térdig érő futó nadrágban és pólóban szoktam.
2017. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy hideg? Ma kifejezetten meleg volt, meg is állapítottam, hogy futni nem fogok, mert túlmelegednék. Pont a nap közepén, verőfényben mentem ki... Ráadásul rövidujjú pólóban voltam, nem ujjatlanban, úgyhogy még a sétához is túl voltam öltözve, szerencsére sok volt az árnyék. De 10 fokban futáshoz sem kell hosszúujjú.

Ha állnék, na az más lenne.


3/4-es vékony nadrágban voltam, mint a legnagyobb kánikulában is, sosem hordok rövidet, csak itthon.


Nem vagyok fázós és a mozgástól extrém hőtermelődésem lesz, úgy látszik. Nyáron túrázni sem tudok, a futás pedig sokkal intenzívebb.

2017. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most 10 fok körül simán kimegyek futni rövidnadrágban, trikóban. Nem hosszú távra még ennél hidegebben is. Szeretem ha csíp. Edzésnek is jó, ellenállóbb leszek. előtte bent bemelegítek, hogy ne fázzanak meg az ízületek.
2017. okt. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok így. Én sem vagyok fázós, még én is rövidnadrágban és pólóban voltam eddig. Sokan viszont már szinte téli kabátban járnak, és néha értetlenül néznek, én meg őket nem értem.
2017. okt. 13. 07:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Énis pólóban mentem eddig is, nem is volt rossz idő eddig...

Vannak fázós emberek, nem tehetek róla, hogy fázik, és télikabátban érzi jól magát.

2017. okt. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mi az, hogy hideg? Ma kifejezetten meleg volt, meg is állapítottam, hogy futni nem fogok, mert túlmelegednék. "


Hát én reggel amikor futni voltam éppenséggel 6 fok volt. Azért abban nem hiszem hogy túlmelegednél :)

2017. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!