Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők! Nektek hány és...

Lányok/nők! Nektek hány és milyen pizsitek van? Milyen az állapotuk, milyen gyakran cserélitek őket, selejtezitek ki, mossátok?

Figyelt kérdés

2018. márc. 27. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Nálam a pizsama kimerül egy bugyiban :"D Mondjuk van 2 "pizsamapólóm", amiket kb. hetente cserélgetek, de őket csak akkor veszem fel, amikor pl. hétvégén nincs kedvem rögtön felkelés után fürdeni és egy szál bugyiban meg nem mehetek le reggelizni meg tévézni.
2018. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Nincs pizsim. Rövid pamut nadrágban / hosszú/ trikó kombóban alszom vagy egy nagy trikóban.
2018. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Egy van, meleg és bolyhos, kék, ajándékba kaptam.

A többinek mindig elkopott a nadrágja, úgyhogy van egy csomó pizsamafelsőm, amit néha aláöltözővel vagy cicanadrággal veszek fel, ha épp mosásban van a fő pizsamám.

Nyáron pedig rövidgatya és póló, kánikulában egy szál bugyi az éjjeli viseletem.


Fogalmam sincs, mennyi időnként mosom, ha eszembe jut, de elég sűrűn.

2018. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Nulla, kinyúlt pólókat használok erre.
2018. márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Most kettő van, amik kb fél évesek.

Korábban soksok éves szétnyűtt volt.

Jobb időben póló, bugyiban alszom.

2018. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nagyon sok pizsinacim van, főleg ilyen kis bundásak. Pólónak mindig párom egyik pólóját használom, vagy nagyritkán, ha nem az ő pólójában alszom, akkor egy sima egyszerű rövidujjú felsőt veszek fel. 2-3 éjszaka után mindig cserélem
2018. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
4 db hosszú nadrág-hosszúujjú felső, meg 3 rövid, nyárra, bár akkor van, hogy csak egy pólóban alszom. Mind jó állapotú, kinyúlt, kopott pizsamám nincs. Amikor elhasználódik, kiselejtezem,erre kényes vagyok. 4-5 naponta cserélem, nyáron gyakrabban.
2018. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Metionin ***** válasza:
66%
Konkrét pizsamám nincs, kinyúltabb cicanadrágban és bővebb pólóban alszom. Télen hetente, melegben 3 naponta cserélem.
2018. márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

5 vagyok.

A bugyi pólót naponta cserélem, a pizsit kettő, esetleg háromszor veszem fel.

2018. márc. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Elég sok van, selyem szatén pizsamák meg hálóingek. Imádom őket, mondhatni gyűjtöm is őket de nem mindbe alszom. Cserélgetni max hetente de van hogy naponta is.
2018. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!