Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők! Nektek hány és...

Lányok/nők! Nektek hány és milyen pizsitek van? Milyen az állapotuk, milyen gyakran cserélitek őket, selejtezitek ki, mossátok?

Figyelt kérdés

2018. márc. 27. 18:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%
Két topom van, ngynaponta mosok kb., és bugyi az alsó.
2018. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
61%

Nyárra van 3 szettem is, ami rövidnaci+trikó kombó. Ezenkívül van még 2 pamut rövidnadrágom és 3 rövidujjúm amit pizsiként funkcionál. Meg van két "alvós bugyim", ez majdnem olyan, mint egy rövidnadrág.

Télre vagy hűvösebb időkre van egy ami kimondott szett, valamint 2-2 melegítő hosszú ujjúval, amit még a new yorkerből válogattam, szerintem alapból pizsama.


Normál állapotúak, nem szeretem az elnyúlott dolgokat még éjszakai viseletnek sem. Ha tönkremegy, kuka. Ezeket mind tavaly vettem, van amit év elején, van amit nyáron, tehát jó állapotban vannak. Jövőre is jó lesz úgy gondolom.

3-4 naponta mosom.

2018. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!