Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem tetszik sok embernek...

Miért nem tetszik sok embernek, hogy a teltebb, ducibb srácok is szeretnek ultra skinny, super skinny farmernacit viselni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 27. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Mert előtte fogyjon le, ugyan ez igaz a nőkre is. Gáz sonkára slimet húzni, mindig is az volt.
2018. márc. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

“Teltebb, duci srácok...ultra skinny farmernacit viselni”


Inkább ez a szóhasználat a gáz, ha férfi vagy, beszélj már úgy, mint egy férfi, nem mint egy idegesítő tinipcsa.


Amúgy gáz, igen, de te dolgod, hogy mivel égeted magad.

2018. márc. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként mackós testalkatnál a legnagyobb hiba, ha bő cuccokba öltözteti magát az ember. Sokkal kövérebbnek fog tűnni. Én sima slim vagy skinny szabást javasolnék. Super/ultra skinny-t túlzásnak érzem.
2018. márc. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem csak maga ez a fazon nem tetszik úgy senkin.
2018. márc. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát szerintem meg nem gáz...Jó, persze, ne húzzon magára egy olyan nadrágot (meg egyébként ez minden ruhadarabra vonatkozik), ami majd szét reped rajta és látszik, hogy a kelleténél jobban feszül, tehát kb. tényleg úgy néz ki, mint egy kötözött sonka, mert nyilván az minden csak nem előnyös és az tényleg gáz. Ugyanakkor egy olyan nadrággal, ami méretben passzol és szimplán csak testhezálló vagy követi az alakját, azzal semmi baj nincsen, sőt. Szerintem az ilyen ruhák előnyösebbek és jobban néznek ki, mint mikor valaki direkt bő szabású vagy három számmal nagyobb cuccokat hord...az csak nagyobbnak mutatja. Bár mondjuk azért pasikon én nem szeretem az ilyen "rádcuppanós" dolgokat, inkább legyen picit lezserebb és szimplán kövesse az alakját, de ne ilyen full tapadós, mert nekem az már sok, de ez az én véleményem.
2018. márc. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem gáz.
2018. márc. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanazért, amiért mindenki ízléstelennek tartja, ha egy 100+ kilós nő cicanaciban jelenik meg (nadrágként hordva, nem szoknya vagy ruha alá). Senki nem kíváncsi egy idegen minden zsírpárnájára. Férfiaknál testalkattól függetlenül gáz a nagyon szűk farmer, idegen pasik heréjének a körvonalaira sem kíváncsi senki.
2018. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Azért gáz, mert egy kövérnek nem jó az alakja gyárilag és ezt a skinny meg is fogja mutatni.
2018. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

„idegen pasik heréjének a körvonalaira sem kíváncsi senki.”


Az összes skinny farmerem nemi szerv körüli része lentebb található és lazábban szabott. Nyilván, mivel férfi nadrágról beszélünk. A gyártók is tudják, hogy van farkunk és heréink. Meg azt is, hogy nem egészséges őket nyomorgatni.

Ez ilyen kamu indok amivel valaki igazolni akarja, hogy jogosan nem tetszik neki a skinny farmer.

2018. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert nem divat pasiknál a feszülős nadrág. A teljesen feszülős, az is inkább vékony alkatún áll jól, nőknél is, pedig többen vesznek fel husis, idomtalan alkatra tapadós nadrágot, legginst.
2019. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!