Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Polgári eskuvore milyen ruhat...

Polgári eskuvore milyen ruhat vegyek fel? (En leszek a menyasszony)

Figyelt kérdés

Esetleg rövid menyasszonyi ruha? Nem szeretnek szuk ruhat felvenni mert van rajtam egy kis felesleg (inkabb a hasam az amit takarni szeretnek.)

Ki miben volt a polgari eskuvojen?

20/L



2018. márc. 28. 14:28
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%

Amilyet szeretnél. Ha egyszerűt, akkor olyat, ha nagy hercegnőset, akkor olyat. Ezt neked kell eldönteni. Ha rövidet szeretnél, akkor legyen rövid. Az ilyen A vonalúak jól állnak akor is ha van felesleg.

Nekem még nem volt esküvőm, de ha eljutunk odaáig, akkor fekete fűzős ruhám lesz. Az ember hadd döntsön már maga hogy miben szeretne lenni egy ilyen fontos napon.

2018. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van 😊 De mivel ez csak egy polgari eskuvo (ami szinte abbol all hogy alairunk es ennyi) nem szeretnek nagy ruhat egy ilyen “kis” eskuvore. Ahogy mereg draga ruhat sem, hiszen felesleges, nem sokan fogjak latni...
2018. márc. 28. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vettem egy szép, elegéns maxiruhát és ennyi.


:)

2018. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!