Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Polgári esküvőre milyen...

Polgári esküvőre milyen menyasszonyi ruhába illik és szokás felöltözni, az alábbi ruhák milyenek lennének oda?

Figyelt kérdés

Nekem már olyat is mondtak,hogy még nadrágban is szoktak és hogy nem illene kiöltöznöm nagyon. Nem áll szándékomban nagy abroncsos csilli-villi ruhában,de mégis miért ne lehetnék az egyik álom ruhámban? Kinevetnek vagy mi?


Az alakom hasonló mint a modelleken a fotókon,csak én alacsonyabb vagyok valamivel.


Ezek a kedvenceim:



1: [link]


2: [link]


3: [link]



2018. febr. 7. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan felveheted ezek közül bármelyiket!

Rengetegen mennek nagy abroncsos ruhában de kosztümös esküvőt is láttam már. Kinevetni biztosan nem fognak.

2018. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Abba mész amibe akarsz!!!


Igen nadrágban is lehet esküdni, és akár nagy habosbabos ruhában is. Ez attól függ, te és a völegényed mit akartok...

2018. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 2. ruha csodaszép! Sok boldogságot:)
2018. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akár nagyabroncsos ruhába is mehetsz 6 lovas hintón. Én voltam már habos-babos esküvőn és abszolút laza nadrágoson is már.
2018. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. febr. 7. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak 2 tanúval bementek a hivatalba aláírni, akkor kicsit túlzás egy ilyen ruha, de akkor is azt veszel fel, amit akarsz.

Ha normál esküvő vendégekkel, mindennel, akkor semmi sem túlzás.

2018. febr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es nagyon tetszik

2-es nekem túl "csipkés"

3-as is szép


De ha csak kéttanúval mentek, akkor nem kell puccba vágni magad.

2018. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!