Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér alapon fekete vagy...

Fehér alapon fekete vagy hologrammos Adidas Superstar?

Figyelt kérdés
Kb egy éve volt egy hologrammos adidas superstarom de azt kinőttem sajnos, de nagyon szerettem és szeretnék mégegyet és szerintetek egy fehér alapont fekete csíkos (a “tömeg”) vagy pedig a fehér alapon a hologrammos legyen?

2018. márc. 28. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden superstar mar tomeg es szerintem mar nagyon ciki. Nekem volt feher alapon fekete csikos es forditva is, a fekete alaposat megtartottam es azt hasznalom havi 1x ha melegitobe megyek a pekhez, vagy a kondiba, tesire :)

Helyette, vettem a H&M-ben (de akar bershka, pull, deichmann, ccc stb) egy egyszeru hofeher “hasonmast”. Mindenki imadja, dicseri, benne van a “tomeg” hogy ugyanolyan az alakja mint egy superstare, de megis sokkal dragabbnak es esztetikusabbnak nez ki. Kozben meg 4000ft volt :)

Emellett van egy vans old skoolom is, de nem a sima, hanem aminek a talpa 5 centi vastag platformos gumi. Szerintem sokkal jobb mint a superstar, es meg van benne 1-2 ev amig divatban lesz.

Ha mindenkeppen superstart akarsz akkor vegyel inkabb egyszinut, nagyon szep pastel rozsaszinek (nekem is volt) bezsek szurkek feketek vannak. Szerintem semmikepp se vegyel csikosat.

2018. márc. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, nekem is van egy sima old skoolom, meg egy adidas capmusom, mindkettő fekete és fehér rajta a “minta” (vagyis a vonal/csík vagy mi) és én nagyon szerettem a superstarom ezért is szeretnék egy újat, gondolkodtam egyébként én is a pasztelles színekben csak azok annyira nem illenek a stílusomhoz..
2018. márc. 29. 16:57
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, meg hozzá téve nekem nagyon nem tetszenek ezek a H&M/Bershka/Tally Weijl stb. cipők szóval az se megoldás számomra..:/
2018. márc. 29. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!